Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura Razer - Klawiatura powiela wybrane znaki.

20 Maj 2019 21:48 402 8
  • Poziom 3  
    Cześć przychodzę z pewnym problem dotyczącym klawiattury Razer Blackwidow Tournamentt Editionn Chroma V2. Możecie spytać dlaczego pissze z podwojonnymi znakami, no i to właśnie jest ten problem. Specjalnie nie poprawiam ttego tekstu żebyście zobaczyli na czym to polega. Klawiatura od tak zaczęła szaleć, nie wszysttkie lecz kilka przycisków zaczęło dwoić lub nawet klawisz "6" trroić. Chodź z klawiszem "6" to nie koniec zabawy tydzień temu zaczął czasami prrzestttawać pisać, wygląda to tttak że klikam klawisz "6" i raz nie napisze się nic a rraz napiszą mi się trrzy szóstki. Lecz możecie powiedzieć że wystarczy użyć klawisza backspace aby cofnąć i napissać od nowa. No i to do dzisiaj nie był problem tylko mojemu backspacowi też zaczęło odpierdzielać i kiedy chcę coś skasować to on mi usuwa 3 litery. To jest tak irytujące, że prrez to postanowiłem tuttaj napisać i poprosić o pomoc.. Z góry dzięki z odpowiedź Pozdrawiam!
  • Moderator - Komputery Serwis
    Klawiatura nie była przypadkiem zalana?
  • Poziom 3  
    Nie nie była. Nie była też naprawiana. Aż do tego czasu nie było z nią żadnego problemu.
  • Poziom 3  
    Pobrałem ten plik, ale nie wiem co robić dalej. Może wydawać ci się to śmieszne ale nie jest kumaty w takich sprawach, więc proszę o wyrozumiałość.
  • Poziom 3  
    Klawiatura na linuxie też się psuje i działa niepoprawnie
  • Poziom 34  
    Kiedy była kupiona klawiatura? Jest już po gwarancji? Jeśli jest po gwarancji to tylko pozostaje ją rozebrać i przemyć, bo podejrzewam, że mogła być zalana troszkę ta klawiatura choć nam się może wydawać iż taka sytuacja nie miała miejsca. Raz, że nie zdarza się to za każdym razem to już świadczy o jakiejś substancji kleistej, która się dostała do klawiatury i przytrzymuje klawisz czy gumkę samoczynnie powtarzając naciśnięcie klawisza nim się odklei.
  • Poziom 3  
    Tak, jest już po gwarancji.