Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala abonencka w wersji szkolnej.

13 Wrz 2005 11:57 1719 6
  • Poziom 13  
    Witam.
    Moze ktos bedący w temacie poleci mi aktualnie dostępne centrale abonenckie 6 wewn i 2 zewn w wersji szkolnej. Interesyje mnie komplet wraz ze sterownikiem dzwonkami. Poprzednio cos takiego produkował MIKROTEL. Za wszelkie informacje wraz z orientacyjnymi cenami dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 33  
    platan classic 12 od 2 lm do 10 lw i ma sterowanie dzwonkami szkolnymi przez zewnetrzy przekaznik .........

pozdrawiam
    oscar2000
  • Poziom 25  
    Z większych(pojemność do 32/8) obsługujących sterowanie dzwonkiem i nie tylko to Progres40 firmy Platan. Sam zobacz http://www.platan.pl/
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Dziękuje wszystkim za odpowiedz. Obejrzałem centrale na stronie firmy PLATAN, SLICAN i MIKROTEL . Chciałbym zapoznac sie także z możliwosciami programowania dzwonków dla central fimy PLATAN i SLICAN. Iinteresuje mnie przede wszystkim możliwosci tygodniowego i dobowego skonfigurowania dzwonków. Jesli ktos dysponuje takimi danymi to bradzo prosze o informacje lub udostępnienie pliku gdzie te informacje sa zawarte. Posiadam takie szczegóły dla centralach MIKROTEL ale niestety juz nie sa produkowane w wersji szkolnej.
    Bardzo proszę o wszelkie informacje.
  • Poziom 25  
    Oto kawałek instrukcji z Clasic12
    4.2.13 DZWONKI SZKOLNE

Polecenie jest wywoływane klawiszem D i umożliwia zaprogramowanie dni oraz
    czasu załączania przez centralę jakiegoś urządzenia zewnętrznego (np. dzwonka szkolnego).
    Kolejne naciśnięcie klawisza W umożliwia wybór jednej z opcji określającej dni włączania dzwonków:
    - codziennie,
    - bez niedziel,
    - bez sobót i niedziel,
    - wyłączone.

Aby określić na jaki czas ma się włączać dzwonek należy nacisnąć klawisz C tyle razy, aby wybrać pożądaną wielkość (z przedziału 0 do 15 sekund).

Następnie należy zaprogramować godziny włączania poszczególnych (maksymalnie 32) dzwonków:
    - kursorem wybrać pozycję do zaprogramowania,
    - nacisnąć klawisz ENTER,
    - wpisać godzinę oraz minuty włączenia dzwonka,
    - nacisnąć klawisz ENTER.
    W celu skasowania wcześniej zaprogramowanego dzwonka należy:
    - kursorem wybrać dzwonek, który chcemy skasować,
    - nacisnąć klawisz ENTER,
    - nacisnąć spację,
    - nacisnąć klawisz ENTER.

Po zakończeniu programowania należy nacisnąć klawisz F1 celem przesłania do centrali.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Po szczegółowej analizie propozycji wybrałem MIKROTEL CA15.
    Dziękuje za wszelką pomoc.