Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung - Blokada numeru-co robić

22 Maj 2019 07:11 216 9
  • Poziom 2  
    Witam,
    może to nie miejsce na taki wątek ale w necie nie mogę nic znaleźć więc może ktoś tu mi pomoże.

Jak zablokować dany numer telefonu że w ogóle nie miał z tobą kontaktu? Sprawdziłam wszystkie aplikacje w sklepie play nic to nie dało dostaję cały czas powiadomienia, zablokowałam w telefonie tak samo, przychodzą mi normalnie powiadomienia że dany numer próbował się ze mną skontaktować i normalnie mam wiadomości w skrzynce z sms zablokowane. Irytuje mnie to bardzo i chcę się uwolnić od tego a nie mam pojęcia jak się z tym uporać. Dzwoniłam na infolinię operatora to uzyskałam informację że nie ma możliwości blokady pojedynczych numerów. Policja też mi tu nie pomogła.
    Nie wiem czy to coś pomoże ale jeśli chodzi o sprzęt jest to samsung galaxy s8 a operator t-mobile.
  • Poziom 39  
    Ktoś cię nęka to zgłoś na policję.
  • Poziom 32  
    Wpisz numer na tak zwaną ,,czarną listę" czyli użyj funkcji ,,blokuj numer" i połączenia od takich numerów będzie ignorowane.
  • Poziom 2  
    Zgłaszałam na policję ale nic to nie dało, mam normalnie ten numer na czarnej liście ale jeśli on się próbuje ze mną połączyć to normalnie dostaje powiadomienie ze dany numer próbował się z tobą połączyć, a sam fakt ze widzę co on do mnie wypisuje (mam wiadomości w folderze zablokowane wiadomości) sprawia ze się cala trzęsę i zaczynam się bać. Nie odpisuje i nie oddzwaniam na ten numer z mojej strony wogole zero reakcji ale irytuje mnie to bardzo i nie czuje się bezpiecznie z tym. Zmiana numeru nie wchodzi w grę bo nie dawno podpisałam umowę na abonament
  • Poziom 35  
    Na czarną listę wpisuje się połączenia telefoniczne i SMS (trzeba to ustawić, wtedy SMS też nie będziesz od niego odbierała)
  • Poziom 39  
    Załóż sprawę o stalking.
  • Poziom 22  
    malutka_mi26 napisał:
    Nie odpisuje i nie oddzwaniam na ten numer z mojej strony wogole zero reakcji ale irytuje mnie to bardzo i nie czuje się bezpiecznie z tym
    Poproś swojego operatora aby zbanował ten numer dla Ciebie. Każdy operator to zrobi na prośbę abonenta.
  • Poziom 23  
    malutka_mi26 napisał:
    Zmiana numeru nie wchodzi w grę bo nie dawno podpisałam umowę na abonament

Kiedyś dostałem numer po kimś i dzwonili do mnie obcy ludzie, operator wymienił mi numer na nowy w ramach tej samej umowy. Może zadzwon do operatora i zapytaj sie.
  • Poziom 22  
    kostujm napisał:
    żaden sposób z google nie pomogł? probowales takimi sposobami?
    Próbowałaś ;)
    Może jeszcze zapytajmy jaki to samsung, lub co bardziej istotne... jaki android tam jest?