Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program klikający w określone punkty

aj123 07 Lis 2019 20:53 555 36
    aj123
    Poziom 25  
    Jak powinien wyglądać ten kod gdybym chciał pozbyć się tego automatycznego otwierania ie?
    W sensie, otwieram stronę, na której ma klikać, włączam skrypt i minimalizuje ie.
    clubs
    Poziom 33  
    A tak w ogóle klika.(działa)?
    tu jak sobie 'odhaczysz' to będzie minimalizować
    WinMinimize, % "ahk_id " WB.HWND
    aj123
    Poziom 25  
    Nie do końca o to chodzi.
    W tym kodzie podałeś stronę, którą skrypt ma otworzyć przy pomocy ie i wtedy zacząć klikać. Chcę móc zrobić to ręcznie.
    clubs
    Poziom 33  
    aj123 napisał:
    W tym kodzie podałeś stronę, którą skrypt ma otworzyć przy pomocy ie i wtedy zacząć klikać. Chcę móc zrobić to ręcznie.

tak ale czy jak wpiszesz tam tą swoja stronę czy w ogóle klika? (bo po co mam coś przerabiać jak nie działa już teraz)
    aj123
    Poziom 25  
    Klika na stronie testowej (mojej), ale żeby sprawdzić na stronie docelowej muszę mieć kod, który będę mógł uruchomić w dowolnym momencie już po załadowaniu strony.
    clubs
    Poziom 33  
    aj123 napisał:
    Klika na stronie testowej (mojej), ale żeby sprawdzić na stronie docelowej

A co jak za chwile strona testowa będzie się różnić od strony docelowej możemy ten skrypt w kółko modyfikować.
    Jak chcesz
    aj123 napisał:
    pozbyć się tego automatycznego otwierania ie
    to musisz usunąć ze skryptu 'tworzenie nowego obiektu ie' użyć jakiejś funkcji typu 'wbget' 'ieget' albo 'shella'
    aj123
    Poziom 25  
    Myślę, że gdybym wiedział o czym mówisz, nie prosiłbym o pomoc ;)
    Skrypt jako-tako klika w normalne buttony, jak ten na mojej stronie. Nie wiem jak skrypt będzie się zachowywał na stronie docelowej. Mógłbyś, proszę, wrzucić kod, który będzie działał na zasadzie podobnej jak ten z postu #12?