Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P

22 Maj 2019 13:12 165 2
  • Poziom 2  
    Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P
  • Poziom 16  
    Witam,
    w czym tkwi problem?
  • Poziom 2  
    Problem na chwilę obecną, udało mi się podłączyć wszystkie kable, pozostały dwa jeden od włącznika głównego czarny gruby on jest rozdwojony na dwa konektory, które idą od SM z jednej strony podpiąłem do IF a drugi nigdzie nie widzę gniazda na płaski wtyki i nie wiem co z nim zrobić? I czerwone dwa kabelki na jednym konektorze pasują do programatora z opisem na schematu DU-i to samo nie ma takiego gniazda gdzie by pasował konektor. Schemat znalazłem na elektrodzie w dziale schematy Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P Nie mogę sobie poradzić z podłączeniem modułu ALPHA. Pralka Whirlpool AWE 6515/P