Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ekspres Philips HD8847 - pobiera wodę, grzeje, po czym przerywa

23 May 2019 14:03 291 2
 • Level 2  
  Ekspres nie robi kawy, grzeje wodę, wypuszcza do zbiornika po czym wyświetla się napis klucz 5. Jak powtórzę czynność, to grzeje znów tą gorącą wodę. Co może być nie tak?
  Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo

 • Home appliances specialist
  Problem z odczytem impulsu przepływu wody.

  Do sprawdzenia - przepływomierz, wiązka przeplywomierza, płytka elektroniczna oraz czy przypadkiem nie ma wycieków powodujących zwarcie w układzie elektrycznym przeplywomierza.
 • Level 2  
  Dziękuję za odpowiedź.
  Podjąłem dzialaniania i rozebralem cały Express wyczyscilem wszystko co jest możliwe. Na otwartym Expressie włączyłem i zobaczyłem co jest nie tak otóż praca wygląda następująco w czasie uruchomienia pobiera wodę przepływomierz puszcza wodę do pompy otwiera się elektro zawór i wypuszcza wodę do zbiornika następnie grzeje wodę znów włącza pompę ale słychać że ona zaczyna mieć opór czyli nie uruchamia się elektro zawór wezyki stają się twarde od ciśnienia i wyskakuje błąd nr 5. Komora zaparzajac pracuje bez zarzutu. Słychać też za od momentu uruchomienia syczy coś na płycie sterujacej? Myślicie że idzie samemu naprawić tą płytę bez miernika przyznam że słaby jestem w tym temacie. Jeżeli mi ktoś wskaże co wymień to wymienię bez problemu

  Dodano po 1 [minuty]:

  Wyciekow też żadnych nie ma.