Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak sprzętowo (schemat) uzyskać odbicie lustrzane w obrazie TV

tomaszhod 23 May 2019 19:09 2475 1
    tomaszhod
    Level 9  
    Witajcie. Mam taki dylemat, że zakupiłem sobie kamerę cofania z nadajnikiem bezprzewodowym po wifi aby ją zamocować na przyczepie campingowej. Wszystko działało bez zarzutu do pierwszej ulewy i kamerkę zalało. Kupiłem więc zewnętrzną kamerę do monitoringu kopułkową i też wszystko działa ale ta kamerka nie daje obrazu jako odbicie lustrzane. Więc to co mam w monitorze po prawej to znajduje się za mną po lewej. Monitor mam w radiu samochodowym Vordon HT 869BT, ale też nie ma tam opcji odwracania obrazu. Dodam, że jedna kamerę cofania mam kablowo w samochodzie a odbiornik od przyczepy podłączony do wejścia AV. Czy ma ktoś schemat takiego urządzenia które by ten obraz "zlustrzyło"? Myślę o płytce elektronicznej którą bym wpiął pomiędzy kamerę a nadajnik. Zasilanie 12V. Czy może lepiej wymienić radio na takie z androidem i wtedy obracać obraz programowo i czy się tak da?? Ma ktoś jakąś radę?
    ArturAVS
    Moderator of HydePark/Cars
    Nie ma takiej możliwości bez zaawansowanej obróbki sygnału wideo. Jedynie wymiana radia/ kamery, lub dodatkowy monitor z funkcją Rotate.