Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Router do telefonu stacjonarnego (czy inne urządzenie) - jaki kupić?

24 Maj 2019 15:21 252 4
  • Poziom 2  
    Witam. Posiadam tel. stacjonarny Orange i chciałbym kupić coś w rodzaju routera, aby podłączyć go do centrali. Następnie chciałbym połączyć go z telefonem bezprzewodowym który będzie oddalony od centrali przez strop budynku. Jakie urządzenie kupić?
  • Moderator - Telefony Stacjonarne
    Telefon bezprzewodowy GIGASET SIEMENS A120 powinien mieć zasięg przez strop.
    Reszty nie rozumiem.
  • Poziom 2  
    Interesuje mnie kwestia połączenia telefonu z centralą. Na jakiej zasadzie to działa? Przez jakie urządzenie wysyłany jest sygnał do telefonu bezprzewodowego?
  • Poziom 5  
    weol używasz pojęcia "centralka" na bazę telefonu. Najpościej będzie Ci rozdzielić przewód i pójść na górę przewodem. rozdzielacz kupisz drugi telefon i po kłopocie. No chyba że rzeczywiście stać Cie.. to poszalej i kup FRITZ!Box 7490 Router a do tego FRITZ!Fon C4 lub C5 jako DECT'y, ale w dzisiejszych czasach tel kom. będzie tańszy.
  • Poziom 2  
    Właśnie chciałem pominąć kwestie wiercenia i przedłużania przewodu. Chciałem połączyć tę "bazę" jakimś urządzeniem z telefonem bezprzewodowym, skoro to takie drogie to trochę szkoda. Dzięki za pomoc.