Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung WF60F4EFW2W - Pralka na gwarancji zaczęła skakać.

kocus999 26 May 2019 13:27 1431 3
 • #1
  kocus999
  Level 9  
  Witam,
  Temat skaczących pralek pojawiał się na forum wielokrotnie, ale nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi na mój problem. Dodam jeszcze na wstępie, że jestem laikiem w sprawach elektroniki itp. więc nie potrafię sam ocenić co sie dzieje.
  Otóż od ponad roku posiadam pralkę Samsung WF60F4EFW2W - jest więc jeszcze na gwarancji. Od kilku tygodni podczas wirowania zaczęła skakać po łazience. Nie byla przestawiana, wszystkie nóżki dolegają do podłogi i jest praktycznie idealnie wypoziomowana (przynajmniej tak mi się wydaje).
  Proszę o rade co mam w takiej sytuacji zrobić? Pralka jest na gwarancji, więc nie wiem czy mogę wezwać fachowca, który oceniłby co się stało, czy to już będzie ingerencja w sprzęt i utrata gwarancji?

  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Rafał
 • #3
  kocus999
  Level 9  
  No ok. Ale zgłaszam problem w sklepie gdzie kupiłem pralkę? Mam ją tam zawieźć czy jak? To nie jest mała rzecz która można wrzucić do plecaka i zawieźć do sklepu... A co jeśli winne jest ustawienie pralki, a ja robię po prostu coś źle?
  Przepraszam, że tak dopytuje, ale sie na tym nie znam i nie wiem jak postąpić... Gdyby to było żelazko czy mikrofalówka, to bym ją wpakował do auta i zawiózł do sklepu, a z pralką nie jest to takie proste...
 • #4
  Chupacabra
  Level 33  
  Wejdź na stronę Samsunga i tam napewno wszystko doczytasz. Przeważnie zgłasza się telefonicznie na infolinii. Poza tym z urządzeniem dostałeś dokumenty w których też wszystko było opisane. Serwis umawia termin i przyjeżdża do ciebie do domu. Nigdzie jej nie targasz.