Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamerka samochodowa z guzikiem szybkiego zapisu ostatniego nagrania

28 Maj 2019 13:20 150 3
  • Poziom 24  
    Cześć.
    Właśnie pada (ją) mi (nam) kamerki w autach służbowych. W związku z tym przygotowuję się do zakupu nowej (ych). Chciałby aby miała guzik szybkiego zapisu ostatniego nagrania Dlaczego? Czasami jest tak, że ktoś, jakiś szalony kierowca wykona nam przed nosem jakiś manewr , który jest niebezpieczny lub doprowadza nas do stresowej sytuacji, strat, kolizji i ucieka. Chciałbym aby jadąc, widząc takową nie musieć zatrzymywać się na 10-15 minut na postój i nie musieć zgrywać nagrania by się nie nadpisało. Chodzi o szybkie kliknięcie jednym przyciskiem i kamerka zapisze ostatnie nagranie jako niekasowalne (do zgrania). By nie zmuszała użytkownika (kierowcy) do straty czasu, odpinania, zgrywania itd.
    Czy i co ma takową funkcję, jak ta funkcja się nazywa?
  • Poziom 20  
    Ja od początku roku używam rejestratora Viofo A119. Ma funkcję zapisywania w pętli, robienia zrzutu ekranu i zachowania bieżącego nagrania jednym przyciskiem. Zachowane nagranie nie jest nadpisywane i można je potem zgrać z osobnego folderu na karcie pamięci.
    Jestem z niej bardzo zadowolony jeżeli chodzi o jakość więc śmiało polecam. Ma ona jeszcze droższa wersję z GPS gdzie zapisuje prędkość i lokalizację, więc do floty samochodów służbowych jak znalazł.
  • Poziom 21  
    Cześć. W zasadzie nie spotkałem się kamerką która by nie posiadała takowego przycisku robiącego zapis bieżącej chwili. Co do samej kamerki to z wersji budżetowych polecić mogę markę Xblitz. Zwróć tylko uwagę by była prawdziwa rozdzielczość FH a nie interpolowana. Do tego musi być jeszcze funkcja WDR by kamerę n ie oślepiało słońce.
    Pozdrawiam
  • Poziom 42  
    Wiesz wszystkie mają tzw. czujnik kolizji więc wystarczy puknąć w kamerkę i masz zabezpieczone nagranie.