Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Leon III klimatyzacja nie działa

29 Maj 2019 21:21 192 2
  • Poziom 1  
    Może ktoś pomoże, byłem wczoraj na dobicie klimatyzacji, układ jest szczelny ale po włączeniu przycisku od klimatyzacji nie ma żadnej reakcji sprężarki ogólnie nic się nie dzieje tak jakbym miał zupełnie nie działającą sprężarkę nie wiem o co tutaj chodzi ponieważ kupiłem niedawno samochód. Dodam tylko, że jest to zwykły manualny panel nie żaden climatronic. Po podpięciu do vcds widać następujący błąd i ten błąd jest od razu po skasowaniu nawet kiedy nawiew jest wyłączony czy ktoś miał podobny problem i może mi jakoś pomóc? nie wiem czy po naciśnięciu przycisku od włączenia klimatyzacji powinna być jakaś słyszalna reakcja przekaźnika bo u mnie zupełnie nic się nie dzieje cisza....

Seat Leon III klimatyzacja nie działa Seat Leon III klimatyzacja nie działa Seat Leon III klimatyzacja nie działa
  • Poziom 27  
    Podłącz tester który odczyta błąd np. odis
  • Poziom 39  
    Kompresor ze zmienną pojemnością więc nie będzie takiego charakterystycznego stuknięcia.
    Weź tego VCDS i w blokach pomiarowych chyba 3 lub 4 zobacz czy idzie prąd na sprężarkę i jaki jeśli wzrasta i jest max to uszkodzona sprężarka.