Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uchwyt do roweru na smarphone - Uchwyt do roweru na smarphone 2019

31 Maj 2019 01:49 192 5
  • Poziom 1  
    Witam
    Poszukuje dobrego uchwytu rowerowego dla smartphona (którego używam jako nawigacji) ponieważ ten, który miałem do tej pory wyzionął ducha. Szukałem na forum ale ostatni temat był z 2012 dlatego postanowiłem stworzyć nowy. Jaki uchwyt mi polecicie, które są warte uwagi a które za drogie, których powinienem unikać ze względu na wadliwość.
  • Poziom 21  
    Ja posiadam taką torbę na ramę, w której możesz dodatkowo wrzucić klucze lub jakąś przekąskę no i co najważniejsze w razie deszczu lub jazdy po błocie masz zabezpieczony telefon przed zalaniem. Jedni chwalą takie rozwiązanie inni krytykują, kwestia gustu, wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam Uchwyt do roweru na smarphone - Uchwyt do roweru na smarphone 2019
  • Poziom 3  
    Powiedz mi tomtim123 kto normalny jeździ w czasie deszczu na rowerze. Ja za to używam tego https://www.4gsm.pl/product-pol-47558-Uchwyt-Rowerowy-SPIGEN-Velo-A251-BIKE-MOUNT-BLACK.html .Jest wytrzymały, można dopasować go do każdego rozmiaru telefonów. Telefon nie wypada dzięki gumowym strapom które zabezpieczają go po bokach. Poszukaj ewentualnie czy nie ma jakichś dedykowanych uchwytów na twój telefon.
  • Poziom 21  
    grupony24 napisał:
    Powiedz mi tomtim123 kto normalny jeździ w czasie deszczu na rowerze. Ja za to używam tego https://www.4gsm.pl/product-pol-47558-Uchwyt-Rowerowy-SPIGEN-Velo-A251-BIKE-MOUNT-BLACK.html .Jest wytrzymały, można dopasować go do każdego rozmiaru telefonów. Telefon nie wypada dzięki gumowym strapom które zabezpieczają go po bokach. Poszukaj ewentualnie czy nie ma jakichś dedykowanych uchwytów na twój telefon.

Nie powiesz mi. że nigdy cię nie złapał deszcz na rowerze, jeśli tak to bardzo mało jeździsz. Nie wiem czy wiesz, ale są osoby które jeżdżą na rowerach MTB i w ich przypadku wjazd w kałuże oraz błotko nie jest niczym nowym. Natomiast ja osobiście śmigam na szosie i nie jednokrotnie zdarzyło mi się wracać w deszczu. Więc nie mów mi o normalności. Pozdrawiam
  • Poziom 3  
    Nie poprostu jeżdże na motorze i zawsze sprawdzam pogodę przed tym jak wyjadę. Taki nawyk. Według mnie niebezpiecznie jest jeździć na jakimkolwiek jednośladzie jak pada deszcz, szczególnie że mam kolarkę.
  • Poziom 21  
    grupony24 napisał:
    Nie poprostu jeżdże na motorze i zawsze sprawdzam pogodę przed tym jak wyjadę. Taki nawyk. Według mnie niebezpiecznie jest jeździć na jakimkolwiek jednośladzie jak pada deszcz, szczególnie że mam kolarkę.

Zgadza się, tylko jak nas dopadnie deszcz w trasie , to jakoś trzeba wrócić do domu. Pozdrawiam