Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wyskakiwanie wtrysku po wymianie podkładki Yaris 1.4 d4d 2004r

Dexter809 31 May 2019 09:02 1161 6
    Dexter809
    Level 2  
    Witam , otóż mój problem z samochodem Toyota Yaris 1.4 D4D z 2004r rozpoczął się po wymianie podkładki pod wstryskiwacz, na początku było dobrze jednak po jakimś miesiącu przy odpaleniu samochodu wtryskiwacz poprostu wyskoczył z silnika łamiąc przy tym mocowanie wtryskiwacza . Od tamtej pory wymienione zostały 3 mocowania i robi się to denerwujące, jakieś pomysły co z tym zrobić żeby usunąć problem ???
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Dexter809
    Level 2  
    Nie jestem pewien ile mogło być Nm (możliwe że koło 60 )
    Dokrecałem aż mocowanie wtrysku wciskało wtryskiwacz do pewnego punktu i jeszcze dokręcilem z "wyczuciem ,,
    lukasz12345678910
    Level 29  
    Tam ma być około 25nm.
    SrT_Yelo
    Level 7  
    Hej, jak rozwiązałeś problem? U mnie dziś wyskoczył wtrysk, ale po braku prądu, tzn. zakręcił i nie zapalił po naładowaniu przy zapalaniu wyskoczył wtrysk. Pozdro, Szymon
    Grucha1982
    Level 17  
    Witam
    60Nm 8-O
    Tak jak kolega pisze 25Nm, frezem liznąć gniazdo wtrysku, nowe podkładki i bedzie trzymać jak umarty książkę.

Do mnie też klient na podkładki przyjechał zobaczcie prawdziwą szkołę druciarstwa.
    Można by powiedzieć że 3 jarzma śą "wzmacniane". Wyskakiwanie wtrysku po wymianie podkładki Yaris 1.4 d4d 2004r
    Wyskakiwanie wtrysku po wymianie podkładki Yaris 1.4 d4d 2004r

Pozdrawiam