Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Navitel T500 3G - Czarny ekran po wgraniu softu - podświetlenie/dotyk/dźwięk ok

Xman121 31 May 2019 18:12 777 0
    Xman121
    Level 10  
    Witam, napotkałem pewien opór ze strony zakupionego dość tanio Navitela. Była na nim blokada FRP, który udało mi się zdjąć za pomocą SP Flash i dobrego pliku do MTK6580. Po wstępnej konfiguracji tabletu oraz odblokowaniu opcji programistycznych (na przyszłość), nagle tablet zaczął wyrzucać mnie z ustawień do tego stopnia, że możliwe wejście w główne ustawienia były przez sekundę po uruchomieniu. Podjąłem szaloną decyzję wrzucenia mu softu, który udało mi się znaleźć przy okazji wspomnianego pliku niezbędnego do blokady FRP. Niestety po wgraniu go i to nie raz, bo cały czas mam dostęp do możliwości grania softu:
    Navitel T500 3G - Czarny ekran po wgraniu softu - podświetlenie/dotyk/dźwięk oks.png Download (86.96 kB)
    w urządzeniu aktywne jest podświetlenie, możliwość "w ciemno" wejścia w factory mode oraz recovery, nawet załaduje system, co można poznać po dźwięku oraz klikaniu na panel dotykowy w odpowiednie miejsca, że jest reakcja. Prośba o sugestie rozwiązania tego tematu albo link do dobrego softu. Po lekkich problemach przy wgraniu i dziwnych błędach SP Flash'a odhaczenie pliku userdata możliwe jest wrzucenie systemu, w przeciwnym razie pojawia się komunikat o braku pliku, co sugeruje brak ścieżki.

Próbowałem metody odłączenia baterii (wylutowania na chwilę), by wyeliminować zawieszenie się wgranego softu, ale nie dało to większej różnicy. Nawet wgranie na nowo wspomnianego softu nic nie dało.

Pozdrawiam i z góry dziękuje, za odpowiedź
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo