Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dacia Duster 2018 - Jak rozkodować oryginalne radio do Dacoia Duster

02 Cze 2019 09:22 597 9
  • Poziom 14  
    Nabyłem legalnie na OLX radio do Dacia Duster z auta powypadkowego:

Dacia Duster 2018 - Jak rozkodować oryginalne radio do Dacoia Duster

Przy próbie montażu w autoryzowanym serwisie okazało się, że radio pochodzące z jednego auta nie działa w innym. W serwisie powiedziano mi, że nie da się go rozkodować. Czy aby na pewno? Czy te radia są nieprzenośne?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    dawno temu w berlingo 2 już trzeba było dopisać vin do radia żeby działało . pewnie tu też trzeba .
  • Poziom 14  
    Nic mi to nie mówi. Nie znam się na tym i nie wiem czym jest vin. Można prosić o więcej informacji?
  • Poziom 34  
    Proszę o zdjęcie naklejki z radyjka.
  • Poziom 14  
    Jak odbiorę od człowieka, któremu przekazałem by coś z tym zrobił, to zamieszczę zdjęcie.
  • Poziom 1  
    Mam Dacię Duster i to samo radio.
    Radio jest chronione kodem.
    Kod można znaleźć w informacjach o kodzie kreskowym.
    Daj zdjęcie etykiety BARCODE
  • Poziom 16  
    Nie wiem czy każda Dacia? Ale w nie których kod liczyło się tym samym kalkulatorem co radia w Renault-ch.Napewno bez zdjęcia nklejki nikt Ci nie pomoże . A na forum jest zakaz liczenia kodów po nr.seryjnych i znowu pech.
  • Poziom 16  
    tv.digital-ale nie każdy o tym wie. Ja np:wiem.I troszkę się dziwie ,że servis stwierdził ,że nie da się radia rozkodować.Nie wiem jakie ma radio objawy .Ale trudno się wypowiedzieć skoro autor nic nie pisze.