Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Expert 2007 2.0 - Montaż autoalarmu Expert 3 2007r

Krzysiek K 02 Cze 2019 11:59 60 0
    Krzysiek K
    Poziom 14  
    Witam. Mam problem z montażem alarmu na szynie CAN. Alarm to KEETEK TS-CAN (rev. 0.3) Alarm zakupiłem w tamtym roku. Jakoś było brak czasu i w końcu się tym zająłem. Wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcja a alarm nie reaguje. Gdzieś czytałem ze są problemy z montażem alarmu w tych samochodach. Ktoś już robił alarm CAN w tych modelach? Z tego co pamiętam w tamtym roku jak byłem u kolegi i podpiął mi się do kompa, i aktywował fabryczny alarm bo rzekomo tak musi być w tych modelach. Nie wiem czy to ma znaczenie ale po zamknięciu samochodu pilotem zaczynają mi migać na przemian led w przyciskach od otwierania drzwi na panelu. Nie pamiętam czy tak było przed aktywacja alarmu w kompie. Na ten moment podłączyłem 2 linie CAN zasilanie i sygnał. Czy to wystarczy aby teoretycznie wzbudzić alarm? Samochód zamykam pilotem i otwieram od środka poprzez klamkę. Bardzo proszę o poradę.

Ps. Komunikacje z szyna can jest. Program na komputerze do ustawienia alarmu sygnalizuje załączenie zapłony, widzi sygnały poprzez CAN ale nie widzi uzbrojenia drzwi.

Ps2. Temat zamykamy. Poradziłem sobie sam. Już wszystko działa w 100%