Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia Aqua M2 zacina sie przy włączaniu

02 Cze 2019 12:40 132 3
  • Poziom 3  
    W tym roku zakupiłem Sony Xpieria M2 i zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu (możecie mi poradzić jaki) ale do rzeczy.Bateria naładowana do około 30% i jak włączam wyświetla mi się napis "Sony" a później ( coś po środku chyba było ale nie pamiętam) wyświetla się fieletowy ekran jak ktoś miał ten telefon to wie. I na tym poziomie mi się zacina i może tak cały czas przy tym nagrzewa się. Rozbierałem go patrzyłem do srodka nic niepokojącego nie było a jka chciałem podpiąc do kompa to zaczyna sie włączać i sie zacina na fieletowym ekranie i w ogóle nie czyta na kompie. Za błędy sory bo pisze na szybko .
    Z góry dzieki.[/u]
  • Poziom 33  
    Możliwy uszkodzony LCD bądź płyta.
    Spadł? Zalany?
  • Poziom 3  
    actin napisał:
    Możliwy uszkodzony LCD bądź pyta.
    Spadł? Zalany?

Nie zalany i nie upadł. Wcześniej ja przy nim nic nie kombinowałem nie wiem jak poprzedni właścieciel bo nie kupiłem go całkiem nowego ale nie starego a nie wyglądał żeby był lutowany czy cos w tym stylu.natomiast podłączyłem go do ładowarki i ładuje ale jak go zaczne włączac to sie zacina a że mam drugi ten sam telefon to sprawdziłem baterie i sie normalnie włącza a nie będe przekładał z jednego do drugiego. A z tą płytą albo LCD to popatrze moze dam komuś do naprawy choc chciałbym sam to naprawić.