Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka Lavor IKON 160 - nie włącza się.

02 Cze 2019 12:55 336 3
  • Poziom 7  
    Witajcie, miesiąc temu kupiłem w.w myjkę - nowa ze sklepu. Posiada silnik indukcyjny 2200W. Raz umyłem za jej pomocą auto, drugi raz taras i meble ogrodowe, kolejnego weekendu myłem elewację i już zaczęło się coś dziwnego dziać. Po naciśnięciu spustu w pistolecie silnik zaskakiwał po chwili (5-10 sekund sikało, dopiero po chwili startowała). Dziś chciałem umyć auto i nic. Nie startuje wcale. Nie mam kompletnie żadnego pojęcia co się mogło stać. Może Wam coś zaświta? Zanim oddam ją do serwisu wolałbym poszukać jakiegoś rozwiązania, moze to jakaś pierdoła.

---Edit---
    Zauważyłem, że startuje jak się nią potrząśnie lub gdy lekko stuknie o ziemie. Chyba coś nie styka...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    Chyba masz ją na gwarancji - miesiąc temu kupiona - najlepiej oddaj do serwisu jak nie "pierdoła" to narobisz sobie kosztów jeżeli nie uwzględnią gwarancji bo było coś majstrowane.
  • Poziom 7  
    Chyba tak zrobię, dziwna sprawa... ehhh te dzisiejsze sprzęty, byle do końca gwarancji. Ostatnio płyta indykcyjna mi strzeliła miesiąc po gwarancji, zaprogramowana chyba była.
  • Poziom 28  
    :) - tak producenci sprzętu podchodzą do klienta. Piekarnik 2x serwis naprawiał na gwarancji, a 3 miesiące po gwarancji jak padł to go musiałem wywalić bo po rozebraniu koszt naprawy był nieopłacalny.