Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Myjka Lavor IKON 160 - nie włącza się.

magisterson 02 Jun 2019 12:55 1851 3
 • #1
  magisterson
  Level 7  
  Witajcie, miesiąc temu kupiłem w.w myjkę - nowa ze sklepu. Posiada silnik indukcyjny 2200W. Raz umyłem za jej pomocą auto, drugi raz taras i meble ogrodowe, kolejnego weekendu myłem elewację i już zaczęło się coś dziwnego dziać. Po naciśnięciu spustu w pistolecie silnik zaskakiwał po chwili (5-10 sekund sikało, dopiero po chwili startowała). Dziś chciałem umyć auto i nic. Nie startuje wcale. Nie mam kompletnie żadnego pojęcia co się mogło stać. Może Wam coś zaświta? Zanim oddam ją do serwisu wolałbym poszukać jakiegoś rozwiązania, moze to jakaś pierdoła.

  ---Edit---
  Zauważyłem, że startuje jak się nią potrząśnie lub gdy lekko stuknie o ziemie. Chyba coś nie styka...
 • #2
  madamsz1
  Level 38  
  Chyba masz ją na gwarancji - miesiąc temu kupiona - najlepiej oddaj do serwisu jak nie "pierdoła" to narobisz sobie kosztów jeżeli nie uwzględnią gwarancji bo było coś majstrowane.
 • #3
  magisterson
  Level 7  
  Chyba tak zrobię, dziwna sprawa... ehhh te dzisiejsze sprzęty, byle do końca gwarancji. Ostatnio płyta indykcyjna mi strzeliła miesiąc po gwarancji, zaprogramowana chyba była.
 • #4
  madamsz1
  Level 38  
  :) - tak producenci sprzętu podchodzą do klienta. Piekarnik 2x serwis naprawiał na gwarancji, a 3 miesiące po gwarancji jak padł to go musiałem wywalić bo po rozebraniu koszt naprawy był nieopłacalny.