Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Trafic 2012 - szybko migające kierunkowskazy

04 Cze 2019 04:21 246 4
  • Poziom 16  
    Witam.
    Mam trafica 2012r i problem z szybko migającymi kierunkami, na awaryjnych jest ok. Wtyczka i mikrostyk w gniezdzie przyczepy sprawdzone( rozlączyłem nie wiem czy dobrze zrobiłem, chociaż zwierałem i rozwierałem przewody na mikrostyku i bez efektu) żarówki wszystkie dobre , przełącznik też sprawdziłem , a po wysterowaniu z komputera też szybko mignie co może robić taki problem?
  • Poziom 14  
    Citroen C5 2009.
    Mam tak samo gdy do gniazda w samochodzie wepnę wtyk-adapter przyczepy, a jadę bez niej.
    Gdy jest podpięta ,problemu nie ma .
  • Poziom 16  
    kolego pisz w temacie renaulta bo citroen co innego jest jesli chodzi o elektrykę , bo chyba zauważyłeś że zależy mi na informacji technicznej , a nie se podpięciu przyczepy w innym aucie, może byś mi tak napisał , które piny w uch sprawdzić na ciągłość przewodów z wtyczki od mikrostyku co?
    problem jest powtarzalny bo inni też go mają i wcale nie jest związany głównie z wtyczka a dokładnie z mkrostykiem.
  • Poziom 17  
    A czasami mikrostyk we wtyczce nie jest do wyłączania świateł przeciw mgielnych w aucie ?
  • Poziom 16  
    gniazdo przyczepy jest niemieckie nie polskie 7pin.
    posprawdzałem masy żeby były pewne, dokładałem wyciągałem żarówki w celu zwiększenia - zmniejszenia obciążenia i nic to nie daje dalej miga ją szybko, wniosek mam taki że to zależy od sterownika. przełącznik kierunkowskazów wypięty zasymulowany bez zmian.