Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Rx 580 wymiana chlodzenia

Kopik1230 05 Jun 2019 18:33 1116 11
    Kopik1230
    Level 7  
    Witam mam taki problem gdyz od jakiegos czasu po zakupie rx580 zacza wypadac mi wentylator jak karta byla goraca 80-90 stopni ale wylaczalem komputer i wkladalem ten wentylator i siedzial i tak mialem co jakis czas, az wkoncu dzisiaj wypadl mi ten wentylator i odpadlo 1 smiglo od niego xD(help) nie wiem co moge z tym zrobic czy takie uszkodzenia obejmuje gwarancja? w sumie to nie z mojej winy wentylator sam wypada karta nie byla podkrecana ani nic. Ogolnie szukam jakiegos chlodzenia do tej karty ale mowie szukalem dosc dlugo i nie wiem jakie bedzie odpowiednie jest ktos kto sie na tym zna i bedzie mnie wstanie pokierowac co z tym zrobic?

Link do karty ktora zakupilem; https://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-ra...bit-dvi-d-hdmi-3xdp-box-rx-580p8dbd6-1225606/
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    badboy84
    Level 42  
    Ja bym się nie zastanawiał tylko reklamował, chociaż równie dobrze mogą to uznać jako uszkodzenie mechaniczne.

Karta w sumie jeszcze nie jest dosyć stara, więc znaleźć samo chłodzenie może być problem.
    Na aliexpress można kupić różne rzeczy ale czas oczekiwania ...
    User removed account
    Level 1  
    Kopik1230
    Level 7  
    Tomequ123 wrote:
    Kopik1230 wrote:
    od jakiegos czasu po zakupie rx580 zacza wypadac mi wentylator

Czemu nie reklamowałeś od razu?
    Teraz spróbuj.

Poniewaz bede musial czekac z 2 tygodnie na reklamacje a wlozyc wentylator to nie problem skoro wszystko smigalo ;p
    badboy84
    Level 42  
    Wypadający wentylator bardziej się kwalifikował na naprawę niż pęknięta łopatka.
    Nie masz nic do stracenia więc próbuj.
    Kopik1230
    Level 7  
    tylko ostatnio jak plyte glowna wyslalem do morele po reklamacji nawet dioda sie nie swiecila gdzie przed reklamacja sie swiecila boje sie ze moga mi popsuc ja do konca ;/
    MisiaczekTygrysek
    Level 3  
    nie kupuj z moreli mi sie zasilacz spalił wczoraj zasilacz a był kupiony z moreli może ze dwa lata temu :) :) i miałem od nich kupiony długo działał aż sie nie spalił:)
    spróbuj w sklepie normalnie kupić :)

Moderated By gulson:

Zaniżanie poziomu

User removed account
    Level 1  
    MisiaczekTygrysek
    Level 3  
    Tomequ123 wrote:
    MisiaczekTygrysek wrote:
    nie kupuj z moreli mi sie zasilacz spalił wczoraj był kupiony z moreli a miałem od nich długo działał aż sie nie spalił
    spróbuj w sklepie normalnie kupić

Co to za debilny post.
    Po pierwsze trudno zrozumieć o co chodzi, po drugie - morele to nie sklep?
    Poza tym myślisz, że oni produkują zasilacze?

Poprawilem informacje :)
    sorki ale żeby po 2 latach sie spalił to szok :)
    myśle że mają lipe i nie tylko lipe :P
    User removed account
    Level 1  
    Kopik1230
    Level 7  
    Zamowilem nowe wentylatory z ali i oddalem karte do servisu ;)