Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Benz SLK R172 250cdi - Szukam schematu elektrycznego czójników parkowan

05 Cze 2019 22:24 78 3
  • Poziom 8  
    Tak jak w temacie poszukuję schematu elektrycznego do partronika i podgrzewania foteli w samochodzie Mercedes SLK r172 250cdi 204KM dodam że samochód nie miał czujników parkowania ani podgrzewanych foteli przełorzyłem je z innego bliźniaczego modelu i szukam schematu bo do centralki w bagarzniku poszło mi bez problemu ale jak już złaorzę to i coś zabraknie to wtedy całe wnetrze aut znowu a to 2 dni roboty bedę bardzo wdzięczny za pomoc w ww, temacie .
  • Poziom 3  
    jaki rok auta?
  • Poziom 8  
    2013r, r172 model
  • Poziom 8  
    Dodam tak że podgrzewanie fotelu udało mi sie przełorzyc, jedyny problem teraz jest z czujnikami parkowania mianowicie z kostki od modułu zostały mi 2 przewody czerwony z granatowym paskiem oraz brązowy który jrst masą wiec to nie roblem pytanie jak sie mają kolory przewodów w mercedesie do połaczeń? oraz czy takie kolory jak czerwony to zwyczajnie + ? Mercedes Benz SLK R172 250cdi - Szukam schematu elektrycznego czójników parkowan Mercedes Benz SLK R172 250cdi - Szukam schematu elektrycznego czójników parkowan Mercedes Benz SLK R172 250cdi - Szukam schematu elektrycznego czójników parkowan Mercedes Benz SLK R172 250cdi - Szukam schematu elektrycznego czójników parkowan Mercedes Benz SLK R172 250cdi - Szukam schematu elektrycznego czójników parkowan