Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SM-A520F 2017 - 8.0 konto google.

misiupan 07 Jun 2019 12:06 1503 5
  • Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    marcin7904
    Level 26  
    misiupan wrote:
    ADB nieaktywne, inne sposoby przy tym sofcie są nieskuteczne.
    Odinem nie można wrzucić niczego- wisi na setup conections.
    Pliki kombinowane, oficjalne itp.
    Z3X coś poradzi? Nie mam akurat kabelka usb C.

Jaka wersja softu i co mu wrzucałeś?
    Zobacz jeszcze ten sposób:

Link
    pilada6086
    Level 12  
    Kolego Z3x lub EFT Dongle ja osobiście walczyłem ok 7h z tym modelem , podaj jakieś konkrety czy to u3 czy już u4 ?
    procedura u mnie wyglądała następująco:
    -Pobranie plików(8 lub 9szt) Combination z z3x-a
    -wgrywanie plików poprzez EFT (lepiej "Wymusza" wgranie pliku)
    - Próba ściągania FRP raz z3x raz EFT (na włączonym adb w menu combinationa)
    -Próba ściągania FRP raz z3x raz EFT w Download mode
    -w razie jak by się uwalił pomocne są softy z programu Samfirm (zawsze najnowszy Zawyża Bootloader !!!)

I tak w kółko , za którymś razem zrobi :)

Nie poddawaj się i powodzenia
  • Helpful post
    Dydelmax
    Level 38  
    misiupan wrote:
    Odinem nie można wrzucić niczego- wisi na setup conections.

Gdyby nie to, może wówczas zadziałałaby metoda którą zastosowałem jakiś tydzień temu.
    Na pewno osoby które próbowały ściągnąć FRP natknęły się na YT na film, w którym klikając na smartfonie w "End User Licence Agreement" ukazują nam się warunki użytkowania i 3 linki (Samsung Experience Service, S Voice, Samsung Health). Klikając w S Voice można ominąć zabezpieczenie wykonując kolejne czynności zgodnie z filmikiem.
    W moim przypadku problem polegał na tym, że linki w EULA nie wyświetlały się. Pomogło wgranie Odinem oprogramowania (do znalezienia w sieci), które - jak się okazało - nie miało wyłączonych tych linków, co umożliwiło ominięcie blokady FRP. Przed wgraniem oprogramowania oczywiście zrobiłem factory reset, a po nim wprowadziłem telefon w tryb download. Nie miałem przewodu USB-C - użyłem adaptera micro USB do USB-C.
    Kombinowałem dobrą godzinę zanim na to wpadłem, ale udało się i telefon służy "zapominalskiemu" właścicielowi.
    Wersja oprogramowania jaką miałem w tym smartfonie: A520FXXU4CRF1 (oprogramowanie z czerwca 2018)