Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic PMX 80, JVC rx-884r - Jak podłączyć antenę zewnętrzną do tych urządzeń

07 Cze 2019 12:39 93 1
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam w domu sprzęty jak powyżej, ale z uwagi na słaby tuner w panasonicu i umiejscowienie amplitunera (Garaż 2 piętrowego domu) i w jednym, i w drugim mam problem z czystym odbiorem fal radiowych.
    W ręce wpadła mi antena fm zewnętrzna solus, pasywna. Wiem że to sprzęt niskich lotów, ale do moich zastosowań powinna wystarczyć. Zakupiłem kabel antenowy, koncentryka, zarobiłem dwa złącza typu f, jeden nakręcony na złącze anteny a drugi... no i tu zaczynają się schody. W obu sprzętach są takie same złącza antenowe, podpisane FM 75OHM COAXIAL, żeńskie ( z dziurką w środku), zakupiłem więc redukcję męską z wtyku f na złącze antenowe no i niestety, do telewizora pasuje idealnie, ale do wieży czy amplitunera nie. Ma dokładnie tą samą średnicę co złącze anteny. Co muszę zakupić aby podłączyć tą antenę do jednego ze sprzętów?

Panasonic PMX 80, JVC rx-884r - Jak podłączyć antenę zewnętrzną do tych urządzeń