Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPHONE 7 - iPhone 7 - Błąd -1 podczas odtwarzania w itunes

07 Cze 2019 14:55 348 4
  • Poziom 1  
    Witam, pare dni temu oddałem telefon do serwisu ze wzgledu na brak możliwości jakiejkolwiek komunikacji, czy to poprzez normalne połączenia, czy skype, czy discord inni mnie nie słyszeli ani ja ich. Myslałem ,że to jakaś błahostka lecz okazała sie ze to płyta... koszt 400 zł. Dostałem w pełni działajacy telefon niestety tylko przez dwa dni ponieważ nagle podczas normalnego użytkowania wyswietliła sie ikonka iTunes. Jako ,iż nie miałem wczesniej stycznosci z taka sytuacja znalazłem w sieci ,że to tryb awaryjny iphone. Wyczytałem także ,że należy odworzyc telefon przy użyciu aplikacji iTunes. Problem w tym ,że podczas ładowania sie od nowa systemu zatrzymuje sie on jakoś w połowie i w aplikacji iTunes na komputerze wyswietla sie coś w stylu "nieznany błąd(-1) czym to może byc spowodowane i jakie ilości złotówek trzeba szykować. (Jeżeli oczywiście nie jest to związane z płyta którą teoretycznie panowie z serwisu mi wymienili) Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Hej!
    Proponuje udać się do tego serwisu i kazać przywrócić telefon do stanu przed naprawą. W telefonie było na 99% uszkodzone Audio ic albo serwisant przegrzał płytę, albo włożył jakąś uszkodzoną. Oddaj telefon do porządnego serwisu. Napewno masz jakąś gwarancję na usługę
  • Poziom 12  
    Opisany problem z brakiem dźwięku wskazuje na układ audio... w momencie naprawy prawdopodobnie uległy przegrzaniu kulki pod układem baseband, który znajduje się po drugiej stronie płyty. Ogarnięty serwisant powinien sobie z tym poradzić bez problemu i wykonać naprawę w ramach gwarancji.
  • Poziom 39  
    Sergie1337 napisał:
    Wyczytałem także ,że należy odworzyc telefon przy użyciu aplikacji iTunes. Problem w tym ,że podczas ładowania sie od nowa systemu zatrzymuje sie on jakoś w połowie i w aplikacji iTunes na komputerze wyswietla sie coś w stylu "nieznany błąd(-1) czym to może byc spowodowane i jakie ilości złotówek trzeba szykować. (Jeżeli oczywiście nie jest to związane z płyta którą teoretycznie panowie z serwisu mi wymienili) Pozdrawiam.

Telefon będąc w trybie awaryjnym jeśli jest wykrywany pod iTunes Powinien być wyświetlony jego numer seryjny i powinieneś mieć do wyboru opcje UAKTUALNIJ albo ODTWARZANIE oprogramowania układowego. Błędy podczas aktualizacji i odtwarzania mogą być spowodowane kilkoma czynnikami. System na którym przeprowadzasz operację np WINDOWS powinien być w miarę uaktualniony. Dodatkowo podczas pobierania aktualizacji to twojego telefonu mogło dojść do przerwania pobierania lub błędów podczas pobierania i niestety zacofane oprogramowanie iTunes nie weryfikuje pliku pobranego przez co podczas aktualizacji gdy plik ma jakieś błędy wywala rożnego rodzaju nieznane błędy o rożnych kodach błędu. Aby temu zaradzić przechodzisz do folderu : "C:\Users\twoje konto logowania np JANUSZ\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates" i tam masz plik przykład: iPhone_4.7_P3_13.3.1_17D50_Restore.ipsw aktualizacji który usuwasz i ponownie podpinasz telefon i pobierasz aktualizację i raz jeszcze próbujesz uaktualnić i odtworzyć telefon do ustawień fabrycznych. Po tym procesie jeśli ta telefonie było konto Apple ID będziesz mógł się na nie zalogować podając login i hasło ewentualnie kod PIN którym odblokowywałeś telefon.

Jeśli nie widać katalogu AppData należy w zakładce WIDOK zaznaczyć opcję Ukryte elementy.
    IPHONE 7 - iPhone 7 - Błąd -1 podczas odtwarzania w itunes
    Wyłączanie blokady aktywacji
    Jeśli nie pamiętasz swojego identyfikatora Apple ID
    Jeśli nie pamiętasz hasła konta Apple ID
    Używanie kodu na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch