Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Acer A315-51-33W2 - Ekran laptopa dostaje kontrast po podłączeniu jakiegokolwiek

08 Cze 2019 08:05 87 5
  • Poziom 8  
    Witajcie,

zgłaszam się do Was z problemem ekranu monitora w laptopie Acer A315-51-33W2. Po podłączeniu jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego lub wykonywania podstawowych czynności komputera (np. zapisywanie dokumentów w libre office) ekran dostaje kontrast na 1-2 sekundy i wraca do normy. Nie wiem czy to problem ze sterownikiem do karty graficznej czy układem wewnątrz komputera.

Poniżej zamieszczam zdjęcia:
    normalny ekran:
    Acer A315-51-33W2 - Ekran laptopa dostaje kontrast po podłączeniu jakiegokolwiek

ekran po podłączeniu jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego - myszka bezprzewodowa, drukarka, dysk, pendrive, kabel hdmi do rzutnika czy telewizora lub zapisu np. dokumentów, pracy, otworzenia programu itp.:

Acer A315-51-33W2 - Ekran laptopa dostaje kontrast po podłączeniu jakiegokolwiek

Dane karty graficznej:

Służę informacją, bo nie wiem co mogę jeszcze dodać.
    Pozdrawiam Was serdecznie
  • Spec od komputerów
    Sprawdziles opcje ulatwien?
  • Poziom 8  
    Tak i nic tam nie znalazłem.
  • Poziom 8  
    Bardzo Ci dziękuję. W opcjach sprawdzałem ustawienia ekranu, a nie dźwięków - nawet bym się nie domyślił, że o to chodzi.
    Dziękuję jeszcze raz za pomoc - temat do zamknięcia.
  • Poziom 8  
    Bardzo Ci dziękuję. W opcjach sprawdzałem ustawienia ekranu, a nie dźwięków - nawet bym się nie domyślił, że o to chodzi.
    Dziękuję jeszcze raz za pomoc - temat do zamknięcia.

Dodano po 5 [minuty]:

przejść do Ustawienia -> Łatwość dostępu -> Inne opcje

Na tym ekranie znajdziesz ustawienie „ Wizualne powiadomienia o dźwięku ”.

Wybrać "Brak" i gotowe