Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie chińskiego radia, żeby działało bez kluczyków? DSP ?

08 Cze 2019 12:01 285 4
  • Poziom 9  
    Witam,
    Przymierzam się do zakupu radyjka z androidem do Zafiry B.
    Jedak nie mogę znaleźć informacji czy da się je uruchomić bez kluczyków. Kontaktowałem się ze sprzedającym i on twierdzi, że radio włączy się tylko po uruchomieniu samochodu co nie jest dla mnie wygodne.
    Wiem, że to trochę "wróżenie w fusów" ale może ktoś wie czy można takie radyjko uruchomić bez kluczyków?

Drugie pytanie dotyczy modułu DSP, który to niby ma poprawiać jakość dźwięku.
    Warto za to dopłacać 60$?
    Obecnie mam w samochodzie radio CD30 więc najsłabsze jakie montowali w Oplu, więc prawdopodobnie to chińskie bez DSP zagra lepiej.
  • Poziom 29  
    Z reguły większość da rade uruchomić bez kluczyków radio zazwyczaj posiada dwa plusy jeden po zapłonie a drugi po akumulatorze wystarczy dwa te plusy podpiąć pod stałe zasilanie i radio będzie działać caly czas , a to czy będzie twoje dało się tak przerobić music mieć rozpiska przewodów albo przynajmniej widok kostek czy są to standardowe ISO czy coś innego.
  • Poziom 9  
    Podłączenie chińskiego radia, żeby działało bez kluczyków? DSP ?

takie coś znalazłem może coś pomoże?
  • Poziom 24  
    Mam chińszczyznę w samochodzie ( 2 din na androidzie ) i bez problemu można włączyć i bez kluczyka . Po zapłonie radio uruchamia się samo , można je wyłączyć . Ale to mogą być różne radia.
  • Poziom 9  
    Nie wiem czy link mogę wstawić do tego, które chcą kupić.
    Przy okazji. Czy w takim urządzeniu można uruchomić netflixa i automapę?