Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak wskazań temperatury zewnetrznej iveco daily 2005 r nie działa klimatyzacja

11 Cze 2019 11:07 537 7
  • Poziom 7  
    Witam, mam problem z Iveco Daily 2005 r 3.0 140 KM. Nie załącza się klimatyzacja. Na wyświetlaczu przez ok 10 sek jest temperatura następnie zanika i wyświetla error cli. Czujnik w lusterku oraz przy parowniku ma ok 6,5 kOhm przy tem 33 stopnie. Przewody w drzwiach ok. Gdzie szukać przyczyny? Gdzie podłączone są te czujniki (mile widziane piny) z góry dziękuje.
  • Poziom 8  
    Witam mam podobny problem. Gdzie w ogóle szukać czujnika temp. Zewnetrzej w iveco daily 2007 rok lusterko lewe i prawe brak czujnika może przedni pas zderzaka ?
  • Poziom 8  
    Nie mam klimy. Rozebrałem lewe lustro brak czujnika kable idą do kierunkowskazu do podgrzewania i do regulacji lustrami.
    Może jakieś foto jak powinien wyglądać ten czujnik.
    W ogóle to nie wiem czy była taka opcja w tym aucie bo jak go kupiłem to od początku nie było na wyświetlaczu temperatury chociaż mam duży wyświetlacz między zegarami.
  • Poziom 8  
    Postaram sie juttro rozebrac boczek drzwi kierowcy bo tam ida dwa kable od lustra i zobie foto jak t tam wyglada.
  • Poziom 8  
    Mam info z serwisu Iveco. Auto bez klimy nie ma czujnika temperatury zewnętrznej który z znajduje się w lewym lusterku.
    Teraz pytanie czy jest możliwość aby taki czujnik podłączyć ?
  • Poziom 7  
    Hart3 napisał:
    Czujnik tem. zewnętrznej w lewym lusterku,doprowadza sygnał do modułu klimatyzacji w środkowym panelu.
    Witam, czy w moim modelu 2005 r też tak jest? klima taki półautomat, mogę prosić ewentualnie jakąś rozpiskę pinów lub schemat? Po wciśnięciu przycisku ECO słyszę że jakiś przekaźnik załącza, jednak sprężarka nie.