Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Mate 20 lite - Nie słychać mnie podczas rozmowy

11 Cze 2019 11:42 111 9
  • Poziom 4  
    Witam, mam Huawei Mate 20 lite w którym nie słychać mnie podczas rozmowy. Wszystko wskazywało by na uszkodzony mikrofon, ale gdy uruchomię dyktafon dźwięk normalnie się nagrywa. Czyżby telefon miał 2 mikrofony ? Miał ktoś podobną usterkę ?
  • Moderator - GSM
    Teraz większość telefonów ma dwa mikrofony. Daj tryb głośno mówiący i sprawdź czy cie słychać podczas rozmowy.
  • Poziom 4  
    Na głośno mówiącym słychać mnie bez problemu.

Dodano po 2 [minuty]:

Czyli wymiana dolnej płytki z mikrofonem powinna załatwić problem, tak ? Czy też mikrofon od rozmów znajduje się w innym miescu ?
  • Moderator - GSM
    Sprawdź przed wymianą czy otwór nie jest zapchany paprochami. Sam mikrofon można wylutować niekoniecznie wymieniać całą płytkę.
  • Poziom 4  
    Ale rozumiem że ten mikrofon od rozmów który najprawdopodobniej jest uszkodzony znajduje się na tej dolnej płytce, bo jak oglądam zdjęcie tej płytki to tam widać tylko jeden mikrofonik. ?
  • Moderator - GSM
    To ten mikrofon drugi jest u góry.
  • Poziom 4  
    Czyli pewnie trzeba lutować.
  • Moderator - GSM
    Jak chcesz możesz podstawić całą płytkę.
  • Poziom 4  
    Ale obydwa mikrofony są na tej dolnej płytce ? Bo wcześniej pisałeś że drugi mikrofon jest gdzieś u góry.
  • Moderator - GSM
    Czytaj ze zrozumieniem. Mikrofon który jest do wymiany jest na dolnej płytce. Mikrofon który działa jest u góry.