Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Win 10 działa menu start nie działa pulpit

Rozol1 12 Cze 2019 17:00 54 0
    Rozol1
    Poziom 5  
    Witam dzisiaj przywracałem swój komputer do stanu początkowego (ustawienia->aktualizacja i zabezpieczenia-odzyskiwanie->resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego, z dokładnym czyszczeniem dysku). Robiło się robiło po godzinie czarny ekran zamiast menu logowania i działający kursor, pomyślałem że coś się spierdzieliło i zrobiłem reinstal systemu, zrobiłem wszystko było ok odpalił się pulpit pełna pikseloza więc zainstalowałem sterownik do karty graficznej (używam zintegrowanej z procesorem komputer ten służy do pracy nie grania) i niby wszystko ok pojawia się normalny ekran ale pulpit jest bez żadnych ikon i nie można włączyć żadnej z aplikacji czy programów z menu start samo menu start działa, więc uruchomiłem ponownie komputer a tu nagle znowu czarny ekran a kursor działa, więc zainstalowałem jeszcze raz ale tym razem bez sterownika karty graficznej, za to skopiowałem sterownik do drukarki z pendriva i uruchomiłem go, ponownie pikseloza zniknęła pojawił się normalny pulpit bez ikon na którym nie można nic wyświetlić a menu start działa. I znowu komputer działa menu start działa ale przy logowaniu czarny ekran z kursorem, odkryłem że można wpisać hasło i loguje wtedy do systemu ale ponownie pulpit jest całkowicie bezużyteczny i nie można wyświetlić żadnego programu czy aplikacji chociaż według paska zadań są uruchomione, nie można wyświetlić też konsoli ani żadnych opcji. Odkryłem za to że mogę przez eksploator uruchomiony prawym przyciskiem z paska zadań wybrana opcja pulpit wyświetlić zawartość pulpitu (tylko to jedno okno się wyświetla) i są magiczne komputer kosz i sterownik ale ni cholery nie wiem o co chodzi ktoś wie jak to naprawić ? Dodam tylko że mam oryginalnego 64 bitowego windowsa 10 pro a nie jakiegoś pirata, pomysły ?