Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung Galaxy s10 -Temperatura

13 Cze 2019 14:59 420 9
  • Poziom 3  
    Nowka sztuka 1 dzien - przy normalnym obciazeniu - skakaniu po aplikacjach temp dochodzi do 40 stopni - czy to normalne? ma/mial ktos stycznosc i cos moze powiedziec? W oficialnym servisie powiedzieli zeby obserwowac bo 'bateria sie uczy' - hm troszke dziwne wytlumaczenie problemu w telefonie za 3tysie .. czytajac rozne tematy na forach ludzie pisza o temp rzedu 23-25 max 30..Niby 10 stopni roznicy to niezbyt wiele wiec nie wiem czy sie martwic czy moze faktycznie z czasem mu przejdzie (dzis bylo pelne rozladowanie- i ladowanie) i temp sie trzyma 39-40
  • Poziom 38  
    Gdzie i czym mierzyłeś temperaturę?
  • Poziom 3  
    pirometrem - w domu - w pokoju - -ja wiem ze na dworze nie sprzyjajaca pogoda, ale huawei/sony czy nawet motorola nie byly tak cieple jak ten s10- a jeszcze nie korzystalem z telefonu maxymalnie czyli pod mocnym obciazeniem np wymagajace gry
  • Poziom 3  
    cieszyc sie ciesze, ale bez przesady- bo az takiej super roznicy i nowosci w nim nie ma aby sie podniecac nie wiadomo ile - zwlaszcza ze mialem w uzyciu dosc nowe modele Sony/Huawei. A na problem zwrocilem uwage bo trzymajac go w reku robi sie naprawde cieply - i wiesz wydajac 3 tysie na telefon nie chcialbys musiec odsylac go na servis bo 'grzeje sie' dlatego narazie obserwuje/pytam i czytam bo moze ktos cos w temacie ma do powiedzenia
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    To normalne. Ten telefon odprowadza temperaturę z grafiki i procesora przez całą ramę, więc będziesz czuł przyrost temperatury. Połóż go sobie na łóżlu i podepnij pod ładowarke... wtedy dopiero jest gorący ;)
  • Poziom 3  
    o i na taka odpowiedz czekalem a nie w stylu ze bateria sie 'uczy' ..troszke szkoda ze Wasz flagowiec ma taka nazwijmy ja wade - dla mnie liczy sie przede wszystkim 'kultura pracy' a w dalszej kolejnosci parametry techniczne i wyglad (wyglada akurat duzy +) no ale ta temperaturka naprawde spokoju nie daje :>
  • Admin grupy GSM
    Poziomek07 napisał:
    w stylu ze bateria sie 'uczy'

Tak Samsung nazwał proces inteligentnego właśnie uczenia się baterii tego jak użytkownik korzysta z telefonu aby ją zoptymalizować.

Poziomek07 napisał:
    troszke szkoda ze Wasz flagowiec ma taka nazwijmy ja wade

Dlaczego zaraz wada, mówiąc językiem inżynierów to ten typ tak ma.
  • Poziom 1  
    Poziomek07 napisał:
    Nowka sztuka 1 dzien - przy normalnym obciazeniu - skakaniu po aplikacjach temp dochodzi do 40 stopni - czy to normalne? ma/mial ktos stycznosc i cos moze powiedziec? W oficialnym servisie powiedzieli zeby obserwowac bo 'bateria sie uczy' - hm troszke dziwne wytlumaczenie problemu w telefonie za 3tysie .. czytajac rozne tematy na forach ludzie pisza o temp rzedu 23-25 max 30..Niby 10 stopni roznicy to niezbyt wiele wiec nie wiem czy sie martwic czy moze faktycznie z czasem mu przejdzie (dzis bylo pelne rozladowanie- i ladowanie) i temp sie trzyma 39-40

Problem rozwiązał się sam czy okazało się, że to wara fabryczna?
  • Poziom 3  
    wiesz , jednak chyba jest tak jak faktycznie powiedziano mi na infolini samsunga . Telefon jest 'bystry' po kilku ladowaniach po kilku dniach korzystania intesywnego z tych samych aplikacji - temp wyraznie spadla - jesli tak, to nie wiem co tam za ustrojstwo zamontowali ale az strach sie bac - ze takie male urzadzenie potrafi sie dostosowac :)