Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf 4 - Założenie centralnego zamka.

14 Cze 2019 10:56 270 9
  • Poziom 20  
    Witam. Jest potrzeba zakupienia zestawu centralnego zamka. Centralka+siłowniki+pilot. Oryginalne części VW na pewno będą miały absurdalne ceny. Czy może ktoś polecić jakiś uniwersalny zestaw w rozsądnej cenie i rozsądnej jakości? Samochód rocznik 1999 Cztery drzwi +klapa bagażnika. Chyba że ma ktoś namiary na oryginalne elementy w rozsądnej cenie.
  • Poziom 20  
    Ale to tylko same zamki z siłownikami, nie ma centralki i siłownika klapy ani pilota.
  • Moderator Samochody
    DriverMSG napisał:
    VW Golf 4 - Założenie centralnego zamka.

Marek, ta opcja nie ma racji bytu - trzeba by mieć komplet ze wszystkim 5 drzwi, z CMK i wiązkami - nie opłacalna impreza.
    Jedyna opcja, to uniwersalny zestaw, z siłownikami master w przednie drzwi, żeby działał jak fabryczny.
  • Admin grupy komputery
    Pan.Kropa napisał:
    OK, ale jak masz 2 kluczyki, to zbędne jest brać scyzoryki - dorobienie klucza też kosztuje, a i do tego trzeba wydłubać chip z kluczyka od immo.

robokop napisał:
    ta opcja nie ma racji bytu - trzeba by mieć komplet ze wszystkim 5 drzwi,
    Wiem, ale opcja możliwa, dałem to jako przykład, że części można skompletować - wola autora :)
  • Poziom 20  
    Ostatecznie wybór padł na zestaw z mojego linku. W wolnej chwili będę montować. VW Golf 4 - Założenie centralnego zamka.
  • Poziom 20  
    Zestaw zamontowany. Działa prawidłowo.