Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika

14 Jun 2019 17:12 618 3
  • Level 18  
    Witam.
    Pacjęt to Skoda Fabia 2 z 2009 roku, przebieg 76 tys. Silnik 1.4 16v benzyna.
    Auto pali, wszystko działa jak należy, wszystko chodzi.
    Po podpięciu auta kablem do komputera wyskoczyło dużo błędów (widoczne na zdjęciach).
    Błędy te skasowałem.
    Jednak martwi mnie to, że komputer nie chce się połączyć ze sterownikiem silnika.
    Tak samo jak i z modułem komfortu nie chce się połączyć.
    Wiem tylko tyle że kable w drzwiach od strony kierowcy były niektóre przetarte, zostały one niby polutowane ale od strony kierowcy nie da się regulować szyby od strony pasażera.
    Auto nie miało wypadku, nikt przy nim nie grzebał.
    A kabel to kabel od Viaken VAG KKL.
    Pomożecie mi dojść krok po kroku co jest nie tak że jest/było tyle błędów i dlaczego nie można się połączyć z silnikiem i modułem komfortu?
    Wszystko widać na zdjęciach.
    Programy których używałem:
    Polski Vag 2.5
    Polski Vag 4.9
    Vag Com release 409.1
    VCDS 1.2

Nie wiem co jest nie tak... ?
    Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika Skoda Fabia 2 - Fabia 2 po podpięciu Vag, dużo błędów nie widzi silnika
  • Level 34  
    Auto z 2009r vag com 4.9 powinien hulać.
  • Level 24  
    Kolego KKL od Viakena to się nadaje do 2004r. Do twojej fabi musisz się zaopatrzyć w coś z CAN-em.