Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)

15 Jun 2019 13:46 2169 5
  • Level 2  
    Witam serdecznie.
    Dziś zauważyłem problem z moją pralką Electrolux EWT1062IDW.

Więc tak, opiszę w punktach co robiłem do tej pory;
    1. Ostatnie pranie zrobiłem 3-4 dni temu.
    2. Dziś chciałem włączyć kolejne, zebrałem pranie, wrzuciłem do bębna, ustawiłem program 'bawełniane' i chciałem ją włączyć, tu jednak przycisk 'start/pauza' nie odpowiada mimo tego, że się świeci.
    Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)
    3. W "nagłówku" tematu zaznaczyłem 'chyba' ze względu na mój brak wiedzy na ten temat, jednakże wspomnę dlaczego tak podejrzewam:
    - Przy przycisku 'start/pauza' są jeszcze 4 inne, działają tylko 3 z 4
    - By załączyć dodatkowy program muszę docisnąć prawie cały kciuk i przejechać w prawo lub w lewo
    Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba) Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)
    4. Przetarłem cały panel, wyłączyłem pralkę z prądu na 15 minut i odczekałem, szukałem na forum jakichś opcji resetu panelu (nie znalazłem).
    5. Wrzucam tutaj resztę zdjęć z panelu
    Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba) Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba) Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 19  
    A dotknięcie drugą ręką lub kranu nie pomoże? lub suszarką trochę podsuszyć elektronikę..
  • Level 2  
    Witam ponownie,
    niestety problem nie zniknął.
  • Level 19  
    Poszukaj jak reset zrobić.

• Level 39  
    feno wrote:

Reset nie pomoże jeżeli winny jest panel obsługi, co najwyżej zresetuje EEPROM w module mocy.
  • Level 10  
    Piotr2608 wrote:
    feno wrote:

Reset nie pomoże jeżeli winny jest panel obsługi, co najwyżej zresetuje EEPROM w module mocy.

Witam. Mam ten sam problem i jak widzę już po herbacie?