Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)

15 Cze 2019 13:46 180 4
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.
    Dziś zauważyłem problem z moją pralką Electrolux EWT1062IDW.

Więc tak, opiszę w punktach co robiłem do tej pory;
    1. Ostatnie pranie zrobiłem 3-4 dni temu.
    2. Dziś chciałem włączyć kolejne, zebrałem pranie, wrzuciłem do bębna, ustawiłem program 'bawełniane' i chciałem ją włączyć, tu jednak przycisk 'start/pauza' nie odpowiada mimo tego, że się świeci.
    Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)
    3. W "nagłówku" tematu zaznaczyłem 'chyba' ze względu na mój brak wiedzy na ten temat, jednakże wspomnę dlaczego tak podejrzewam:
    - Przy przycisku 'start/pauza' są jeszcze 4 inne, działają tylko 3 z 4
    - By załączyć dodatkowy program muszę docisnąć prawie cały kciuk i przejechać w prawo lub w lewo
    Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba) Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)
    4. Przetarłem cały panel, wyłączyłem pralkę z prądu na 15 minut i odczekałem, szukałem na forum jakichś opcji resetu panelu (nie znalazłem).
    5. Wrzucam tutaj resztę zdjęć z panelu
    Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba) Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba) Pralka Electrolux EWT1062IDW - panel dotykowy (chyba)
  • Poziom 19  
    A dotknięcie drugą ręką lub kranu nie pomoże? lub suszarką trochę podsuszyć elektronikę..
  • Poziom 2  
    Witam ponownie,
    niestety problem nie zniknął.

• Poziom 38  
    feno napisał:
    Poszukaj jak reset zrobić.

Reset nie pomoże jeżeli winny jest panel obsługi, co najwyżej zresetuje EEPROM w module mocy.