Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BE Free 5 Bluetooth - Brak dźwięku w lewej słuchawce funkcje działają

18 Cze 2019 12:57 81 6
  • Poziom 2  
    Witam
    W słuchawkach Bluetooth Mam pewien problem a mianowicie chodzi o to że w lewej słuchawce nie słychać dźwięku z prawej jest normalnie wszystkie funkcje działają zarówno w lewej jak i w prawej słuchawce robiłem. Również przywrócenie ustawień fabrycznych w słuchawkach nic niestety nie pomogło, przy teście lewy prawy kanał słuchawka prawa odczytywała obydwa kanały w lewej zaś nie było żadnego dźwięku Co może być przyczyną Słuchawka się normalnie łączy gdy włączam prawą słuchawkę automatycznie łączy się zaraz lewa Bez jakiegoś problemu, ale dźwięk występuje jedynie w prawej słuchawce
  • Poziom 9  
    To brzmi jakby moduł bluetooth był ustawiony w tryb Mono a nie Stereo. Z jakim urządzeniem próbujesz się połączyć ?
  • Poziom 2  
    Próbowałem z dwoma tele i to samo caly czas pofejzewam ze z tabletem będzie to samo i przy parowaniu również nieslychac dźwięku jedynie funkcie dzialaja.. jeżeli sa w trybie mono jak mozna ustawic na stereo?
  • Poziom 9  
    Podaj mi urządzenie to pomogę ci sprawdzić czy aby moduł bluetooth nie jest skonfigurowany w trybie mono
  • Poziom 2  
    Liczyłem sie z samsung Galaxy s3 mini i wczesniej z lg h440 i to samo.
  • Poziom 9  
    Całą procedurę masz tutaj
    Code:
    https://viehelp.zendesk.com/hc/en-us/articles/360001056948-When-one-side-of-the-earbud-does-not-play-sound?mobile_site=true

Ponadto możesz poszukać na sklep play aplikacji do wymuszenia parowania urządzeń np: BT Direct i połączyć obie słuchawki i w ten sposób spróbować.

BTW: Parowałeś obie słuchawki prawda ?
  • Poziom 2  
    Parowalem obydwie. Bo gdy łącze sie prawą lewa laczy sie automatycznie i niepamietam ktory programem ale gdy robilem lewy prawy kanal to dzwiek jedynie byl w prawej słuchawce. Bylo slychac dźwięk lewego i prawego kanału w prawej słuchawce

Dodano po 17 [godziny] 36 [minuty]:

Próbowałem ze słuchawkami w różnych rzeczy takich jak restart do ustawień fabrycznych próbowałem również różnych sposobów tutaj żeby z lewej strony słuchawkę połączyć jakość niestety nie udało mi się odwiedziłem link który był zamieszczony wyżej na anglojęzycznej stronie również próbowałem tych sposobów niestety bez rezultatu ściągnąłem program Bluetooth Audio widget i tam jest opcja w której można sobie wybrać pojedynczą słuchawkę bądź stereo 2 słuchawki wybierając jedną podczas podgłaśniania ich ściszania słychać w prawej słuchawce jeden dzień ściszania A gdyby biorę dwie słuchawki czyli stereo w prawej słuchawce jest taki jakby natłok dźwięków ściszania które zaraz jeden po drugim Nachodzą na siebie a więc tak jak było to pisane wcześniej może słuchawka być w jakimś trybie Mono bo tak jak pisałem wcześniej funkcje na lewej słuchawce działają normalnie można ściszać nawet lewą słuchawką można wyłączyć obie słuchawki więc jeżeli ktoś wiem jak można tutaj sobie poradzić z problemem dźwięku w lewej słuchawce czekam dalej na post wielkie dzięki za dotychczasowe propozycje.