Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra F 1999r - Opel Astra F 1997r centralny zamek nie zamyka drzwi i nie

18 Cze 2019 21:39 369 2
  • Poziom 12  
    Od pewnego czasu centralny zamek przestał działać... Nie zamyka i nie otwiera drzwi. Po przekręceniu kluczyka słychać odgłos, jakby siłownik zaskoczył, ale żadne drzwi nie działaja...To kliknięcie słychać nie za każdym razem, a nawet nie wiem od których vdrzwi ten odgłos... Takie "piknięcie". Kiedyś był problem z zamykaniem od strony kierowcy, nie zawsze dało się otworzyć. Zacząłem wtedy częściej używać zamka od strony pasażera,, było OK. A teraz brak reakcji tak z jednej jak i z drugiej strony... Czyżby jakiś bezpiecznik, przewód...? Ale skąd to "piknięcie" przy próbie zamykania czy otwierania...? Może jakiejś masy brak czy co..? Jak to po "chłopsku" można stwierdzić...?
  • Poziom 41  
    Forum,moduł prawa strona,analiza sygnałów.Lub na szybko odepnij wtyczkę każde drzwi przód plus zobacz przepust z bagaznika i wysteruj na próbę.
  • Poziom 12  
    Ireneo napisał:
    Forum,moduł prawa strona,analiza sygnałów.Lub na szybko odepnij wtyczkę każde drzwi przód plus zobacz przepust z bagaznika i wysteruj na próbę.

Prosiłem o poradę "po chłopsku", tak dla "słabego" elektryka... :wink: Z tych dwóch zdań niewiele rozumiem... :cry: