Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowa oferta Ultra96 od Avnetu

ghost666 20 Jun 2019 02:33 348 0
Altium Designer Computer Controls
 • Nowa oferta Ultra96 od Avnetu
  Avnet niedawno rozszerzył swoją platformę Ultra96 o nową serię szkoleń technicznych i dodatkowe karty rozszerzeń dla inżynierów, którzy korzystają z nowej płytki rozwojowej Ultra96-V2 w swoich projektach sztucznej inteligencji (AI) i Internetu Rzeczy (IoT). Platforma Ultra96 jest oparta na układ Xilinx Zynq UltraScale zestawiony z układem MPSoC.

  Portfolio tych modułów poszerzono teraz o dodatek 96Boards Click Mezzanine, który umożliwia projektantom podłączenie [płytek 96Boards o niskiej prędkości (LS) do Click Boards firmy MikroElektronika. Umożliwia także projektantom dodawanie urządzeń, takich jak czujniki, elementy sterujące i przekaźniki do układu MPSoC. W cenie 16 dolarów płytki Click oferują personalizację dla dowolnej aplikacji końcowej, co zmniejsza ryzyko projektowania niestandardowych PCB. Zestaw startowy dostępny jest już od 49 dolarów.

  Aby pomóc inżynierom lepiej wykorzystać możliwości programowe i sprzętowe płytek Ultra96, a także skrócić czas i złożoność procesu tworzenia prototypów. Globalny dystrybutor technologii oferuje teraz techniczne kursy szkoleniowe, które obejmują kursy wstępne jak i zaawansowane, które są dostępne m.in. online. Kursy prowadzone są przez Hackster.io czy Avnet; obejmują one prezentacje edukacyjne i praktyczne ćwiczenia, które wykorzystują zarówno moduły V1, jak i V2. Płytka rozwojowa Ultra96-V2 będzie dostępna już tego lata za 249 dolarów.

  Kursy wprowadzające są dostępne już teraz na hackster.io/workshops/ultra96. Kursy zaawansowane będą dostępne w najbliższym czasie. Wstępny pakiet trzech kursów kosztuje 59 dolarów, a każde zaawansowane warsztaty to dodatkowe 99 dolarów.

  Źródło: https://www.eeweb.com/profile/eeweb/news/avnet-adds-new-expansion-boards-to-ultra96-dev-platform

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 11694 posts with rating 9892, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • Altium Designer Computer Controls