Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskania hasła do zalogowanego konta

21 Cze 2019 16:16 210 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam nadzieję, że znalazłem adekwatny dział do tematu problemu.

Jestem zalogowany na laptopie na jednym z serwisów, a zapomniałem do niego hasła, przypomnieć go nie mogę, bo mail został mi ukradziony. Żeby zmienić hasło na stronie wymagane jest podanie hasła. Google chrome nie pokazuje tego hasła w swoich zapamiętanych tak samo jak inne
    oprogramowania typu WebBrowserPassView czy ChromePass(Pewnie dlatego, że zalogowany tam jestem w sposób automatyczny).

Czy jest jakiś sposób żeby odzyskać to hasło?

Pozdrawiam

• Poziom 40  
    Patrząc na to co napisałeś, raczej nikłe, bliskie zeru.
    Nie ma w tym serwisie innej możliwości przypomnienia?
  • Poziom 43  
    dedzior228 napisał:
    Czy jest jakiś sposób żeby odzyskać to hasło?
    Czy próbowałeś skontaktować się z serwisem? Byłem w podobnej sytuacji, napisałem do serwisu, poprosili mnie o kilka danych i po zweryfikowaniu mojej odpowiedzi przysłali nowe hasło.
    Nie rozumiem co oznacza
    dedzior228 napisał:
    mail został mi ukradziony.
  • Poziom 2  
    Nie pisałem jeszcze do tego serwisu, a może być to dobry pomysł bo wpłacałem tam pieniądze przez paypal, więc mogę to potraktować jako dodatkowa weryfikacja.

Przez ukradzione konto rozumiem to, że ktoś mi wszedł na maila i zmienił hasło. Pisałem do supportu google, za trzecim razem odpisali mi żebym podał informacje kiedy był mail zakładany z dokładnością do miesiąca, a takich danych kompletnie nie pamiętam, bo jest to mój mail "zapasowy" i nie zabezpieczałem go numerem telefonu, więc tutaj pretensje mogę mieć tylko do siebie.

Skoro jest tak jak piszecie to chyba zostaje mi jedynie zdać się na litość supportu ze strony serwisu, bo jednak liczyłem, że skoro jestem logowany tam automatycznie to jakimś sposobem hasło musi gdzieś w logach zbieranych przez chrome być zawarte.

Dzięki za odpowiedzi,
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Tak czy inaczej, warto jest się dogadać z serwisem, bo sprawa nie jest przecież beznadziejna. Jesteś w końcu prawowitym właścicielem. Po uzyskaniu dostępu - skorzystaj jeszcze z dodatku pozwalającego na zarejestrowaniu swojego nr telefonu. Jest to bardzo przydatna funkcja, kiedy już Jezus, Maria i o Boże śnięty...
    Nie działa w przypadku zagubienia telefonu/karty SIM