Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Rover 45 - Bezpiecznik radia

24 Cze 2019 10:15 546 11
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie mam problem. Otóż pewnego dnia radio samoistnie przestało się włączać podejrzewam spalony bezpiecznik ale nie mogę go nigdzie zlokalizować pod maską a na internetach też cisza Rover 45 - Bezpiecznik radia Rover 45 - Bezpiecznik radia Rover 45 - Bezpiecznik radia
  • Poziom 30  
    Może źle podejrzewasz ? :D :idea: Wysuń radio i sprawdź czy radio dostaje zasilanie.
  • Poziom 7  
    Dostaje bo słyszę pracę silnikow w radiu podczas zapalania auta
  • Poziom 30  
    Grzyho napisał:
    Dostaje bo słyszę pracę silnikow w radiu podczas zapalania auta
    Jak wiesz że dostaje to po co szukasz przepalonych bezpieczników ?
  • Poziom 7  
    Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy co się mogło stać radio normalnie chodziło wczoraj na trasie jak wracałem to już nie działało
  • Poziom 30  
    Grzyho napisał:
    Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy co się mogło stać radio normalnie chodziło wczoraj na trasie jak wracałem to już nie działało

We własnym zakresie możesz spróbować na chwilę odpiąć klemę od aku, być może radio się zawiesiło wówczas taki "reset" pomoże. W razie gdyby to nie pomogło to wizyta w zakładzie car - radio.
  • Poziom 7  
    A jak mimo wszystko chciałbym zlokalizowac i zbadać bezpiecznik to gdzie on może być? Test z akumulatorem też zrobię
  • Poziom 30  
    Grzyho napisał:
    A jak mimo wszystko chciałbym zlokalizowac i zbadać bezpiecznik to gdzie on może być?
    Nie wiem.
  • Poziom 7  
    Bo właśnie z car audio mi gościu mówił bym sprawdził bezpiecznik od radia ale nie wiem który to :/
  • Moderator Radia Samochodowe
    Dział serwis :?:

Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "RadiaSamochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "RadiaSamochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.

Przenoszę.
  • Poziom 7  
    Problem rozwiązany można zamknąć . Dla innych osób mający ten sam problem powiem by sobie sprawdzili 2x bezpieczniki pod maską i pod siedzeniem kierowcy
  • Poziom 7  
    Problem rozwiązany można zamknąć . Dla innych osób mający ten sam problem powiem by sobie sprawdzili 2x bezpieczniki pod maską i pod siedzeniem kierowcy