Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Samsung WW10H9600EW zatrzymuje się na 10 min wirowania i nie idzie dalej

25 Cze 2019 11:48 864 6
  • Poziom 3  
    Witam.
    Mam problem z pralka Samsunga WW10H9600EW - nie chce skończyć wirowania, czas zatrzymuje się na 10 min i tak może stać przez cały dzień i nic.
    - podmieniłem grzałkę - nic nie dało
    - pompa spustowa działa
    - hydrostat jak go odłączę to pokazuje że jest piana I TAK ZOSTAJE
    - odpompowywuje szybko wodę po płukaniu
    Prosze o pomoc, co jeszcze sprawdzić? Może ma ktoś jakieś menu serwisowe, które można włączyć?
    Dzięki
  • Poziom 3  
    Przeprowadziłem kalibracja i nic. Problem jest z przejściem jej na kolejny etap. Myślę, że jest brak spełnienia pewnego założenia żeby mogła się wkręcić na wyższe obroty. Nie znam punków, które musi spełnić automat. Czekam na sugestie jakie czujniki bądź jakie wartości na nich. Przydałoby by się cała procedura aby sprawdzić po kolei co się dzieje. Dzięki za sugestie czekam na kolejne...
  • Poziom 3  
    Jak można sprawdzić silnik bądź sterownik przed kupnem części za 500zl żeby nie wydawać na marne. Tak przed wirowaniem to silnik chyba chodzi dobrze bo w prawo, w lewo, powoli, szybko, powolutku chamuje rusza po woli. Jak to zdiagnozować?
  • Poziom 19  
    Czy pralka w ogóle zaczyna wirować (np. na pusto)? Nie wyskakuje jakiś błąd? Wprowadź ją w tryb serwisowy.
  • Poziom 3  
    Pralka wiruje na sucho i z wkładem, ale do pewnego momentu się rozpędza i zostaje na pewnej prędkości, nie zmienia jej. I tak może cały dzień zostać na danej prędkości, dość niskiej. Zaden blad nie wyskakuje. Autodiagnoza pralki (ma taka opcje w ustawieniach), ale nic nie pokazuje.