Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik hallotronowy 11A 707 szukam informacji

25 Cze 2019 19:53 129 4
  • Poziom 15  
    Witam wszystkich,nie wiem czy to dobry dział,szukam zamiennika czujnika halla 11A 707.Służył w motocyklu na wale z nadajnikiem impulsów do modułu zapłonowego 12V/@200ma.Nie mogę znalezć zamiennika w necie i prosze o pomoc.Jeśli będzie potrzeba zamieszczę zdjęcie
  • Poziom 15  
    Służył w motocyklu junak m10,zapłon "potomka".Ułamał się jeden czujnik,drugi jest sprawny.Z tego co pamiętam to używany jest jeden tylko czujnik,więc może by wykorzystać ten drugi.Z prowadzeń ścieżek na płytce widać ze obydwa czujyniki były połączone rownolegle

Dodano po 1 [minuty]:

Chyba że znajdę jakiś zamiennik do niego to by mnie naprawdę uszczęśliwiło
  • Poziom 15  
    Czujnik hallotronowy 11A 707 szukam informacji

Dodano po 7 [minuty]:

Tak wygląda płytka z czujnikami halla.Wpadlem na pomysł,ponieważ płytka posiada 2 czujniki,tylko jeden z nich jest wykorzystywany do pracy w silniku czterosuwowym jednocylindrowym,okazało się że połączenie obydwu czujników jest równolegle,wykorzystałem ten jeden czujnik który jest sprawny i podłączylem tylko jeden.Okazało się ze wszystko działa poprawnie,moduł pracuje tak jak wcześniej i dioda gaśnie w polu nadajnika impulsów.Myślę że temat można zamknąć.Apropos czujnik taki można zamówić w TME z częściami elektronicznymi,nie ma identycznych oznaczeń ale większość z nich jest zbliżona jeśli chodzi o parametry,więc można znaleźć "zamiennik".Dziękuję moderatorowi serdecznie za pomoc i pozdrawiam