Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupno drukarki/urządzenia wielofunkcyjnego do biura - max 800 zł.

25 Cze 2019 21:55 198 3
  • Poziom 3  
    Witam wszystkich,
    Pilnie muszę zakupić do biura drukarkę/urządzenie wielofunkcyjne. Z opcji które mnie interesują to druk w kolorze, najlepiej też aby posiadała druk dwustronny, WIFI oraz skaner. Jeśli chodzi o atrament czy laser to tutaj po prostu chciałbym wybrać to gdzie będzie taniej. Kartek do druku będzie około 50 dziennie i to 90 % w kolorze czarnym, ale jednak czasami będzie trzeba też wydrukować coś w kolorze. Zastanawiam się nad firmą Epson i Brother, ale sam nie potrafię zdecydować bo już raz wtopiłem z drukarką od HP. Dlatego proszę was o pomoc, aby znowu źle nie wybrać. Budżet praktycznie od 500-800 zł. Propozycje w tych cenach byłyby najlepsze dla mnie. Z góry dziękuję za propozycje.
  • Poziom 21  
    Z językiem polskim? Z Epsonow z polskim to xp-630, wf-2750 wf-2760 jeśli nie z polskim to xp-830(polecam maszynę) , xp-540, xp-645 na wiecznych Tuszach. W nowych Brotherach się nie orientuję.
  • Poziom 3  
    Tak najlepiej z językiem polskim. Zastanawiam się nad wf-2750 czy taka drukarka do biura będzie odpowiednia? Widzę również że koszt eksploatacji nie będzie zbyt wysoki. Ta drukarka przede wszystkim ma dobrze drukować w kolorze. Może jakieś inne propozycje od innych producentów ?
  • Poziom 11  
    Polecam Brother MFC-J6910DW można już kupić za 650-690 zł, koszty jednego kartridża 2-4 zł. Taniej ? Nie będzie