Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RL 56GFGBP - modu wyświetlacza nie świeci po zakupie nowego tak

26 Cze 2019 08:12 264 7
  • Poziom 2  
    Od jakiegoś czasu zauważyłam że zaczynają zanikać cyfry od wyświetlacza z temperaturą lodówki oraz zamrażalnika.
    Doszło w końcu do tego, że żadna oprócz wskaźnika zasilania nie działa.
    Lodówka pracuje dobrze ale żeby mieć pewność że jest odpowiednia temperatura zamówiłam nowy oryginalny moduł.
    Okazało się że po wymianie nic się nie zmieniło.
    Tak jak wcześniej na wyświetlaczu czarno.
    Lodówka Samsung RL 56GFGBP - modu wyświetlacza nie świeci po zakupie nowego tak
  • Poziom 2  
    Można jeszcze o jakieś podpowiedzi jak to usunąć.
    Drzwi się rozkręca?
  • Specjalista AGD
    100% wiązka drzwi i nie zostałeś bohaterem domu! :D
    Dzwoń kable od głównego do wyświetlacza 100% to to.
  • Poziom 29  
    Też w swoim Samsungu wymieniałem przewody, zaczęły gasnąć segmenty miesiąc po gwarancji, swoją drogą niezły szajs Samsung produkuje - aby takie cienkie przewody luźno ułożone i mające temperaturę pokojową się łamały...

Od góry jest zaślepka na zatrzaskach a pod nią przewody - prosta robota.
  • Poziom 2  
    Witam.
    Zaślepkę zdjęłam, rzeczywiście wiązka jest przerwana, ale proszę jeszcze o instrukcje jak ja wydostać. Z jednej strony widać jak wchodzi w środek drzwi, a z drugiej jest w obudowie białej. Nie chce na siłę jej pociągnąć bo potem będzie problem z montażem nowej.
    Lodówka Samsung RL 56GFGBP - modu wyświetlacza nie świeci po zakupie nowego tak Lodówka Samsung RL 56GFGBP - modu wyświetlacza nie świeci po zakupie nowego tak
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Ja nie wydostawałem bo i po co - dosztukowałem w miejscu przerwania kawałek przewodu lepszej jakości, zaciskarka i kilka tulejek izolowanych, działa już z 2lata.
  • Poziom 2  
    Dzięki za pomoc .
    Do dzieła kobieto ☺