Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera sportowa GÖTZE & JENSEN S-Line SC501

28 Cze 2019 18:06 1524 4
  • Poziom 10  
    Hej wszystkim, chciałem nic nie pisać ale no kurde nie mogę się nie odezwać.
    Słuchajcie, powiedzcie mi taką rzecz, czy ja się nie mylę czy co do cholery jest grane, a propo urządzenia jak w temacie. Kupiłem taką oto kamerkę sportową wszystko fajnie łatwe menu ładny wygląd, wykonanie, akcesoria ale co do nagrywania to słabiutko oj słabiutko, nie spodziewałem się takiego czegoś. Opis urządzenia podaje takie wysokie parametry jakieś 4k full HD rozdzielczości i inne bajery a po nagraniu obraz szarpie jest brzydki jak ... . Nagrałem spokojne ujęcie i się na to nie da patrzeć a co dopiero podczas ekstremalnych ruchów. Sprawdzałem opinie na temat tego urządzenia i większość pisze że jest "super obraz" i inne takie pozytywy, czy ludzie są za przeproszeniem ślepi? kto tu znowu kogoś robi w balona z tymi opiniami i parametrami. Tak z ciekawości nagrałem filmik samsungiem j5 i było dużo lepiej niż sportową kamerą. Takim pisaniem ciężko mi jest wyrazić emocję i się ładnie wypowiedzieć, ale nie widzę tej całej technologii.Aha udało mi się oddać urządzenie do sklepu i odzyskać kasę. Sprawdzał ktoś ww urządzenie ? pasuje wam taki sprzęt? może potem dodam filmik z tego urządzenia tylko muszę wgrać na yt. Na razie dzięki i do potem.
  • Poziom 10  
    Sprawdzane było na:

tunerach telewizyjnych - w ogóle nie szło
    smartfon samsung j5 2016 - nie szło
    lenovo n500 + kodeki winxp - strasznie szarpało
    lenovo b50-80 win10 - tak samo szarpało
    netbook acer win 7 - szarpanie
    tuner ariva 150 - w ogóle nie może odtworzyć mp-czwórki
    nagrania w trybie slow 1080 jeszcze jako tako ale tryb fullHD to masakra
    Nagrałem powoli przesuwając kamerą to coś tam szło zobaczyć ale to jest niby kamera sportowa i powinna śmigać, a jakby zamontować ją np na kasku motoru to by nic się chyba nie dało zobaczyć.

Ciężko tak wytłumaczyć przez forum, no kiepsko to wygląda. Dobra ok, powiecie że jak chce mieć dobry obraz to żebym sobie kupił coś za 1000 - 2000 go pro albo coś innego, to już nawet nie chodzi o mnie ale o innych ludzi, czy im pasuje taki brzydki obraz z tych tanich urządzeń? ktoś to kupuje czy tylko ja daję się wkręcać?

Może jeszcze spróbuje przekonwertować do jakiegoś innego kodeka i zobaczę jak to będzie wyglądało. Dzięki na razie.
  • Poziom 10  
    4k xblitz no ta trochę lepiej niż to co ja miałem, chyba że ja coś źle robię z tymi kamerami? mam np mivue w aucie to jakość tragedia ale to kupione było kilka lat temu teraz myślałem że może jak ktoś produkuje takie cuda za 200-400zł to może się będzie dalo na to patrzeć a tu zonk, była to moja pierwsza kamera sportowa i takie zaskoczenie, jak znajdę chwilę to mam w zamiarze testować na kasku motoru po prostu smartfona samsunga j5, fakt że to duże i ciężkie ale wideo dużo lepsze.