Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opus 2000 - niszczarka dziala caly czas

28 Cze 2019 21:09 276 6
  • Poziom 23  
    Witam dostalem do wyczyszczenia i przegladu niszczarke Opus vs2000ca jest problem uszkodzony byl czujnik kosza wiec go usunalem i zmostkowalem kable. Ale po wlaczeniu glownym wlacznikiem najpierw kreci sie 3sec do tylu a nastepnie odwraca bkeg na wciaganie papieru ale nie dziala czujnik w szczelinie i ona dziala caly czas bez przerwy. Czy to wina czujnika kosza czy cos innego?
  • Poziom 22  
    A jak zachowywała się niszczarka gdy ja otrzymałeś do naprawy ?
  • Poziom 23  
    No wlasnie tak. Ale dzis rozkrecilem i znalazlwm jakis maly 3 nozkowy scalak. Byl przykrecony kolo silnika a na wale byly magnesy. Moze to jakies taho?
  • Poziom 22  
    Opisz zachowanie przed zmostkowaniem czujnika kosza. Scalak 3 nóżkowy to chyba raczej tranzystor .Wrzuć może fotki.
  • Poziom 23  
    Ok mam ten kabel gdzies to wrzuce fotke. Oznaczenie scalaka ES18
    79000

Dodano po 6 [godziny] 55 [minuty]:

Opus 2000 - niszczarka dziala caly czas

Dodano po 45 [sekundy]:

Takie cos bylo przy silniku i widac jest uszkodzone.
  • Poziom 23  
    Dzis sprawdzilem jeszcze raz nie ma wgl reakcji na czujniki papieru. Ani na przyciski fwd i rev. Od razu dziala. Czy to wina tego czegos ze zdjecia wyzej? I co to wgl bylo? Zdjecia miejsca przykrecenia czujnika ze zdjecia wyzej i zmostkowany przewod od wlacznika obecnosci kosza. Opus 2000 - niszczarka dziala caly czas Opus 2000 - niszczarka dziala caly czas Opus 2000 - niszczarka dziala caly czas
  • Poziom 23  
    Witam udalo mi sie kupic taki czujnik niszczarka dziala jak nowa. Mozna zamknac temat.