Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoPro 6 Black czy 7 Black? co kupić ?

29 Cze 2019 20:59 219 4
  • Poziom 14  
    Witam, przymierzam się do zakupu jakiejś kamerki od GoPro, miałem już ich trochę ale w każdej mi czegoś brakowało, były to tańsze zamienniki, teraz w końcu chcę kupić coś wydaje mi się lepszego.

No właśnie, czytałem dużo opinii że 7 Black jest gorsze jeśli chodzi o soft od 6 Black... Tylko że 6 Black nową ciężko teraz kupić, są same 7...

Ktoś z was ma obydwie kamerki lub miał podobny dylemat ??
  • Poziom 37  
    Używałem obydwie i jakoś nie zauważyłem problemów. Jeżeli budżet Ci pozwala to bierz 7 i się nie zastanawiaj. Jeżeli są jakieś egzemplarze siódemki które sprawiają problemy to są to jednostkowe przypadki i na pewno nowszy soft załatwi sprawę. Ja tam nie widziałem nic niepojącego. Chyba że wydanie na EU jest jakieś inne...
  • Poziom 14  
    gabik001 napisał:
    Używałem obydwie i jakoś nie zauważyłem problemów. Jeżeli budżet Ci pozwala to bierz 7 i się nie zastanawiaj. Jeżeli są jakieś egzemplarze siódemki które sprawiają problemy to są to jednostkowe przypadki i na pewno nowszy soft załatwi sprawę. Ja tam nie widziałem nic niepojącego. Chyba że wydanie na EU jest jakieś inne...

A aktualizacje są częste ? czy raz na rok ?
  • Poziom 37  
    Różnie. W Hero4 to chyba z 5 było w ciągu 2 lat. Póki co to zdaje się że tylko jedna wyszła do 7 i jedna do 6. Wszystko zależy czy są jakieś niedociągnięcia do załatania.
  • Poziom 14  
    Może zastanów się nad xiaomi yi 4k+, jeżeli nie zależy Ci na stabilizacji to lepszą ostrość uzyskasz na xiaomi, a kolory można podbić w postprocesie, mialem miesiac temu ten sam dylemat, a uwzględniając to że ja mam i tak gimbal to wybrałem xiaomi i jestem bardzo zadowolony.