Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic JT-B1 Toughpad - Hasło do Device Menagement

30 Cze 2019 15:42 285 11
  • Poziom 43  
    Kupiłem sobie z A* taki tablet. Niestety ma zablokowaną obsługę karty SD i nie widzi na niej plików. Po zmianie w Device Menagement woła o hasło. W instrukcji doczytałem że trzeba się zwrócić do Panasonica co pewnie w poniedziałek uczynię.
    Ciekaw jestem czy to jakieś standardowe hasło ? Reset Androida 4.04 nic nie daje, nie zeruje tego hasła.

SławeK
  • Moderator - GSM
    Nie wiem jaki miałeś cel kupując ten tablet z tak starą wersją androida. Próbować wgrać najnowszą aktualizacje ze strony producenta, a najlepiej cały firmware.
  • Poziom 43  
    Niestety, już ma najnowszą aktualizację z 2016r a kupiłem go do jednego starego programu. Nie ma to być zabawka do wszystkiego.
  • Moderator - GSM
    No to pozostaje czekać na odpowiedź producenta.
    Karta jakiej pojemności? Próbowałeś na innej?
  • Poziom 43  
    Oczywiście próbowałem na innej, 8GB i 32GB. Niestety producent się wypiął bo nie ma tego seriala w bazie a sprzedawca też zastosował sztuczkę marketingową i ponieważ nie napisał że ma gniazdo SD to nie mogę mieć do niego pretensji a co najwyżej mogę sprzęt zwrócić. Dobre i to, lłumaczył się że to sprzęt powystawowy i dlatego zablokowano a nie podano im hasła.
    Wgrałem na siłę aktualizację androida ale to też nie pomogło. A ponieważ mam naturę tropiciela to znalazłem narzędzie Android Multi Tool, spróbuję tego użyć. Najwyżej go wywalę w kosmos i zwrócę jako niesprawny. Na szczęście znalazłem sposób na wgranie programu, z pc mogę przenieść program do tableta.

SławeK
  • Poziom 22  
    Witam.
    Zrobiłeś coś z obsługą karty w tym tablecie?
    U mnie ta sama sytuacja.

Kupiłem na początku i jeszcze był opis że ma slot karty.Teraz widzę że napisali że nie ma slotu.:)
  • Poziom 43  
    Na razie nic nie wskórałem ani zdziałałem. Na szczęście daje się coś wgrać bo jest widoczny z poziomu PC i jak by na sztuczną kartę wydzieloną w pamięci daje się wrzucić program i zainstalować. Ale już brakuje mi w nim pamięci ale pracuje i zarabia, jak znajdę zastępczy to powalczę z nim. Spróbuj napisać do serwisu centralnego na europę Panasonica, mojego numeru z naklejki nie znaleźli w bazie więc nie chcieli pomóc a później zauważyłem że numer z naklejki trochę się różni od numeru który jest w menu ustawienia. Jak by Tobie coś odpisali sensownego to daj znać na pw.
    toughbooksupport(malpa)eu.panasonic.com

SławeK
  • Poziom 22  
    Odpowiedz z panasonica.

Unfortunately this password is not set by the repair centre and there is no way to reset this.

The only assistance we can offer is to replace the mainboard of the device which will remove the password. However this would be a chargeable repair.

Apologies we could not be of more assistance.

Kind regards,
    Will
  • Specjalista - kserokopiarki
    Spróbuj przywrócenia ustawień fabrycznych

Restore with hard reset or Recovery mode your Panasonic Toughpad JT-B1 can solve problems that have not been solved with a normal factory reset.

1- First turn off your Panasonic Toughpad JT-B1 completely. If you can not unlock the screen, press and hold the power button for about 20 seconds and the phone will turn off.

2- Keep holding on volume down and power keys together for a few seconds. In some devices according to the Android version the combination can be the power key and the volume key up.

3- When the Panasonic logo is displayed, release the buttons.

4- Move through the menu with the volume up and volume down keys until you reach the "Recovery Mode" option and press the power button to access.

5- Use the volume up and volume down keys to select the "wipe cache partition" option and press the Power button to activate the option and clear the mobile cache.

6- After a few seconds you will return to the previous screen, with the volume buttons go to the option "wipe data / factory reset" and press the power button to enter. A screen with many NOs and a YES will appear, with the volume keys again go to the YES and press with the power key.
  • Poziom 22  
    Sorry kolego ale nie przepisuj głupot z internetu.
    W tym modelu jest inna kombinacja do recovery.

Pewnie dlatego że nie ma przycisków głośności;).
  • Specjalista - kserokopiarki
    Make sure that the battery is entirely charged and switch the tablet off.panasonic_toughpad_jt_b1_keys
    Press the Power key and the three A buttons at the same time – A1, A2, A3 – as shown in the image to the right.
    Once the tablet vibrates, release the Power button and wait for the reboot menu to pop up.
    Don’t release the other three keys before the options come up on the screen, then use the A2 and A3 keys to scroll up and down.
    Select Wipe Data / Factory Data Reset and press the Power key as a confirmation.
    If prompted, tap Yes in the same way and select it with Power.

At this point, the tablet will have begun to format itself, and the operation will take maximum 5 minutes. Don’t interrupt it, so you don’t block any of the loading applications. Once it will be ready, the device will automatically restart and indicate that it can be used as before – this is when you can use the backup.
  • Poziom 43  
    Teraz lepiej. To procedura resetowania Androida w tym tablecie, niestety nie zeruje tego hasła, to pierwsze co zrobiłem.

SławeK