Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan note e12 2015r. 1.5dci - Pytanie o bezpiecznik.

lukasz12345678910 01 Jul 2019 17:09 2421 2
    lukasz12345678910
    Level 30  
    Witam. Nissan pobierał na postoju okolo
    2,5A prądu. Dostałem się do skrzynki bezpieczników i po wyjęciu bezpiecznika oznaczonego jako PTC 30A. Pobór spada do normalnej wartości. Co oznacza też skrót. Gdzieś znalazłem że ogrzewanie. Bez tego auto normalnie odpala i wszystko dziala. Po ponownym podłączeniu pobór spada od 18A do 2,5 A jak z podłączona świeca żarowa. Ktoś miałby cos odnośnie tego auta? Bezpiecznik ostatni po prawej przed duża 40A
    Nissan note e12 2015r. 1.5dci - Pytanie o bezpiecznik. Nissan note e12 2015r. 1.5dci - Pytanie o bezpiecznik.
    decybel91
    Level 42  
    Ptc to dodatkowa grzałka elektryczna w kabinie aby zimą szybciej wiało ciepłym.
    fred77
    Level 12  
    lukasz12345678910 wrote:
    Witam. Nissan pobierał na postoju okolo
    2,5A prądu. Dostałem się do skrzynki bezpieczników i po wyjęciu bezpiecznika oznaczonego jako PTC 30A. Pobór spada do normalnej wartości. Co oznacza też skrót. Gdzieś znalazłem że ogrzewanie. Bez tego auto normalnie odpala i wszystko dziala. Po ponownym podłączeniu pobór spada od 18A do 2,5 A jak z podłączona świeca żarowa. Ktoś miałby cos odnośnie tego auta? Bezpiecznik ostatni po prawej przed duża 40A
    Nissan note e12 2015r. 1.5dci - Pytanie o bezpiecznik. Nissan note e12 2015r. 1.5dci - Pytanie o bezpiecznik.

Mały bezpiecznik 15A z prawej strony jest od przednich świateł przeciwmgłowych.
    Czy Twój Note ma przednie światła przeciwmgłowe?
    Gdybyś mógł to sprawdzić to byłbym wdzięczny.
    Dodam, że samo to, że w zderzaku są lampy nie jest wiarygodne.
    Lampy w zderzaku są podzielone na pół. Górna część to światła dzienne, a dolna to światła przeciwmgłowe.
    Sprawdź czy w lampie są dwie żarówki lub zobacz czy na lewej manetce przy kierownicy jest ikonka przednich świateł przeciwmgłowych.

Potrzebuję tej informacji, bo nie mam przednich przeciwmgłowych, a chciałbym je sobie uruchomić.

Z góry bardzo dziękuję.