Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

xiaomi redmi 5a prime zablokowany bootloader a flash

jarek21402140 03 Jul 2019 17:21 1137 3
 • #1
  jarek21402140
  Conditionally unlocked
  Witam, posiadam xiaomi redmi 5a prime, czy jest czansa na wgranie oprogramowania przez jakiś rom ?

  bootloader zablokowany, właściciel nie pamięta hasła itp. Podobno można wgrac przez xiaomimiflash ale rom musi być taki, że będzie działał przy zablokowanym bootloaderze. Ma ktoś może jakiś pomysł skąd go wziąć?
 • #3
  jarek21402140
  Conditionally unlocked
  tak zrobiłem, ale jest blokada xiaomi :) tez nie pamięta on danych. :) posiada m5 kluczy serwisowych od sigmakey, bst dongle, octoplus FRP, MRT key ale tylko idzie niby usunąć konto, ale do pierwszego włączenia WIfi i potem znów wyskakuje blokada urzadzenia, zaniżanie EMUI do 9 nic nie daje.
 • #4
  blahfff
  Level 39  
  Wgranie oprogramowania nic ci nie da. Xiaomi stosuje blokade podobna do tych w Apple gdzie po polaczeniu z internetem odytuje serwery Xiaomi i blokuje jesli jest oznaczony jako wlaczona byla opcja Find My Phone. Sam soft mozna pobrac z forum Xiaomi (szukac jako fastboot rom) i wgrac z pomoca testpointa poprzez MiFlash.

  Octoplus FRP ostatnio wydal jakas aktualizacje, ktora zdaje sie wylacza uslugi Xiaomi i do czasu kolejnego przywrocenia ustawien fabrycznych telelefon powinien sie nie blokowac.