Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Probook 6360b - Tracący się sygnał na wyświetlaczu

04 Lip 2019 19:51 135 9
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z laptopem HP Probook 6360b, a mianowicie po włączeniu laptopa wszystko jest ok, jest obraz na wyświetlaczu, ale po jakimś czasie, nawet jak nic nie robię, sygnał się traci, jest tylko podświetlenie matrycy. Na wyjściu VGA obraz jest. Mierzyłem temperatury programem HWMonitor, nie przekracza 55 stopni Celsjusza. Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 2  
    Chciałbym jeszcze dodać, że czasy "gaśnięcia" są różne- raz pół godziny, raz pięć minut.
  • Spec od monitorów
    Piszesz ,że
    Cytat:
    ...po czasie sygnał się traci

czyli co:
    - masz ciemność (czarny obraz)na ekranie , tylko podświetlenie
    - czy szary ze śniegiem i podswietlenie
    Jesli możesz daj foto/
    :!: :idea:
    Co masz jak wyjmiesz .. potem włożysz na nowo pamięć .
    Pomierz napięcia na złączu matrycy
    - jak świeci i potem jak zgaśnie

Nie ma SM pod tę platformę Wistron
    Heart/Nena-MB 10238-2 48.4KT01.021
    - QM67 UMA DDR3
    - 3/5V RT8223M

W UK
    48.4KT01.011 643216-001
    HP Probook 6360b Series HP spare: 643216-001 UMA/ HM65

• Spec od komputerów
    Oznaczenie płyty i wykonane pomiary na złączu matrycy?
  • Poziom 2  
    Oznaczenia płyty, za cpu-z : Hewlett-Packard Model 1621 KBC version 97.4D. Zdjęcia zrobię jak tylko znowu się to stanie. Jakie pomiary na złączu matrycy masz na myśli?
  • Spec od monitorów
    Użyj dla odczytu Aida64
    -płyta i matryca
  • Poziom 2  
    Nie wiem za bardzo co mam odczytać z tego programu. Mogę na teraz powiedzieć tyle, że po zresetowaniu laptopa obraz się zawsze pojawia. Obraz wygląda jak na załączniku- szary, samo podświetlenie. HP Probook 6360b - Tracący się sygnał na wyświetlaczu HP Probook 6360b - Tracący się sygnał na wyświetlaczu
  • Spec od monitorów
    Cytat:
    Jakie pomiary na złączu matrycy masz na myśli?

Lepiej oddaj go do serwisu/ lub komuś z tego forum (ogłaszają się)
    - dopóki jest tylko "małe" uszkodzenie

Sa i jeszcze inne zakłądki: matryca (zakłądka : Display / Monitor, gpu, ...

Spoiler:
    Memory
    This page provides memory information, including physical and virtual memory, swap file size and Physical Address Extension (PAE). The page is updated dynamically, which makes it possible for us to check memory utilization and free memory in real time.

SPD
    This page provides information about the installed memory modules, including clock speed, timings, voltages. We can get detailed information about each installed module by selecting the appropriate DIMM slot. At the bottom of the page, information about XMP, EPP and AMP memory profiles is also provided.

Chipset
    This page provides information about the motherboard chipset (north and south bridge), including memory timings, installed memory modules, supported memory types and integrated graphics and audio controllers.

BIOS
    This page displays system and video BIOS information. Asus ATK and Intel XTU are used to provide current BIOS settings.

ACPI
    This page displays the Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) table properties. On the SLIC table, we can see information about the Windows license, while at the bottom of the DSDT table, we can check NVIDIA SLI and Lucid Virtu certifications.