Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak radzicie sobie z upałami?

TechEkspert 08 Lip 2019 17:42 3510 63
    kowal011
    Poziom 17  
    Stage 1:
    Jak radzicie sobie z upałami?
    Stage 2:
    Jak radzicie sobie z upałami? Jak radzicie sobie z upałami?
    9kBTU r410a.
    Jeśli pracuje to w trybie cichym (~450W), najwięcej miałem 27 stopni celcjusza. X piętro, południowy-zachód.
  • Osprzęt kablowy
    pablolinda
    Poziom 15  
    Jak radzicie sobie z upałami? Jak radzicie sobie z upałami? Jak radzicie sobie z upałami?
    Na balkonie folia paro izolacja przyłapana taśmą gaffer kleju nie zostawiła. A od zachodu osłony termiczne na szybę od samochodu. Ważne żeby były przed szyba, bo wtedy promienie nie przechodzą przez szybę i jej nie nagrzewają a zarazem pomieszczenia niż jak są od wewnątrz.
  • Osprzęt kablowy
    kowal011
    Poziom 17  
    To może jeszcze dodam, że o ile rolety pomagają to po ustaniu upałów ̶j̶e̶s̶t̶e̶m̶ byłem konwekcyjnie podgrzewany przez 3 dni i to przesądziło o klimatyzacji. Wolę zimę. Byłem na delegacji w Indiach i myślałem, że umrę :cry: Po całym dniu w bazie remontowej i powrocie do hotelu mimo ustawienia klimy (centralna, nie dało się wyłączyć) na 27 stopni C miałem w nocy dreszcze z zimna :D A rano mimo braku deszczu na ulicach potoki... skroplin. Polecam
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 43  
    Dziś mi dowaliło w/g termometru w samochodzie 36 °C. Normalka. Klimy działają, i to bez Wacka_Wacka :D rolety na oknach w domu zaciągnięte..... 24 °C